11.8 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Interpelacja Radnego – Crystal Park

Paweł Popłoński, radny przesłał do Burmistrza interpelację. Rzecz dotyczy inwestycji wspomnianej w GŁOSIE SZKLARSKIEJ PORĘBY w październiku ub. roku >>> link

Deweloper zabuduje łąkę kilkunastoma blokami mieszkalnymi, które będą udawać apartamentowce. Będą jednak typowym, chociaż ładniejszym niż na 1 Maja czy Małej, blokowiskiem. Coś jak na Dworcowej.

JO

- Reklama -

1 KOMENTARZ

  1. To ja odpowiem Panu Popłońskiemu: analizy ruchu nikt nie robił, bo to zajmuje czas. Urzędnik nie jest od myślenia, tylko od wypełniania kwestionariuszy i decyzji. Urzędnik (a tym bardziej nie będący mieszkańcem Szklarskiej Poręby – chociaż to nie ma czasem znaczenia) nie poczuwa się do społecznej odpowiedzialności za powierzone mu wspólne mienie, jakim jest miasto i cała infrastruktura. On ma odbębnić 8 godzin i zrobić wszystko, żeby kontrola nie dorwała się jemu/jej do pupci, bo to może odkleić go od stołka. Więc decyzje są wydawane z za biurka, bez troski o przyszłość, tutaj komunikacji i utrzymania dróg w tym rejonie. Co do punktu nr 2 – tak, Pan Burmistrz i jego świta czeka, żeby inwestora pociągnąć do odpowiedzialności za zniszczenie drogi przez ciężki sprzęt. W końcu jak się znajdzie frajer, to dlaczego go nie dymać?

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje