-0.9 C
Szklarska Poręba
piątek, 19 kwietnia, 2024

Uchwały pomocowe

Podjęte na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Szklarskiej Porębie trzy uchwały dotyczące pomocy dla przedsiębiorców są już opublikowane w Internecie. Kliknij na poniższe linki, aby zapoznać się z ich pełną treścią.

1. >>>Uchwała Nr XXVI/271/2020 z dnia 30 kwietnia 2020 r. w sprawie umorzenia należności pieniężnych oraz odroczenia należności z tytułu oddania nieruchomości w najem lub dzierżawę przypadających za okres stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii na terenie Miasta Szklarskiej Poręby, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19. 

2. >>>Uchwała Nr XXVI/272/2020 z dnia 30 kwietnia 2020 r. w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości oraz  przedłużenia terminu płatności rat podatku od nieruchomości grup przedsiębiorców, których płynność finansowa  uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

3. >>>Uchwała Nr XXVI/273/2020 z dnia 30 kwietnia 2020 r. w sprawie zwolnienia z części opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części na których nie zamieszkują mieszkańcy na terenie Miasta Szklarskiej Poręby, którzy wykonywali działalność gospodarczą czasowo ograniczoną przepisem § 8 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Warunki uzyskania pomocy i dokumenty wymagane przy składaniu wniosków są dostępne na >>>stronie Miasta.

 

 

2020 Redakcja

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Takie to wszystko słabe, przecież straciło się nie tylko dochody z marca i kwietnia. Nie ma grup dzieci, nie ma szkół, nie ma dochodów z tego w okresie maj, czerwiec. To co, oni tylko za kwiecień chcą pomóc? Ktoś ma słaby wzrok w tym magistracie… Szkoda słów…

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje