11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Zamknięcie PSZOK-u

Od poniedziałku 29 marca PSZOK będzie zamknięty. Jak można przeczytać na >>>internetowej stronie Miasta Szklarska Poręba, prowadzące gminny PSZOK Karkonoskie Centrum Gospodarki Odpadami nie przedłużyło zezwolenia na prowadzenie punktu zbiórki w naszym mieście.
Dlaczego, nie wiadomo. Miejski serwis informacyjny podał jedynie, że Miasto przygotowuje procedurę przejęcia PSZOK-u Szklarskiej Porębie i zamierza go prowadzić samo. Widać, że przedsięwzięcia międzygminne, tak KSWiK, jak KCGO nie realizują zadań scedowanych nań przez gminę w zadowalający sposób.
Do czasu uruchomienia szklarskiego puntu zbiórki odpadów selektywnych mieszkańcy naszego miasta będą musieli wywozić odpady do punktu w Ścięgnach-Kostrzycy prowadzonym przez KCGO. Punt jest czynny w godzinach od 6 do 18 od poniedziałku do piątku. Regulamin funkcjonowania puntu do wglądu na >>>stronie Miasta.

 

2021 Redakcja

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Już widzę jak ludzie wywożą do Kostrzycy stare opony. Tylko patrzeć jak okoliczne zarośla zapełnią się śmieciami.
    Przy okazji – gminny serwis nie podał przyczyny!? Niemożliwe!! Przecie słynie z rzetelności i profesjonalizmu.

  2. To trzeba utwardzić, ale być może przekracza to zdolności Gospodarnego i… co tam sobie oni dodali, acha ODPOWIEDZIALNEGO Naszegomirka? Jak egzekwowanie opłaty za zajęcie pasa drogowego jest niemożliwe, to co dopiero utwardzenie placu?

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje