0.5 C
Szklarska Poręba
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Gospodarni są otwarci na pytania

Przypominamy nasz program:-) Wszystkich tych, którzy dali nam szansę prosimy, aby aktywnie uczestniczyli w życiu naszego miasta i często pytali radnych, co się udało, co nie i dlaczego. Wszystkich Mieszkańców zachęcamy do zapoznania się z naszym programem raz jeszcze, Mamy nadzieję, że wspólnie damy radę! Miłego popołudnia!

Jak miło. Czekamy na pytania, jesteśmy otwarci, ach! Czy pytani radni będą odpowiadać? Nie tylko indywidualnie, na ulicy między sklepem i pocztą. Medialnie. Dla większej publiki. Kampania na to nie wskazywała. Pożyjemy zobaczymy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. KWW Gospodarni z burmistrzem piszą przecudnej urody oświadczenia w sieci, takie miłe i ciepłe… Tylko czy wydawanie oświadczeń to właściwa droga do komunikowania się z mieszkańcami ? Jest taki kraj , gdzie wydawane są do ludu oświadczenia i odezwy . Na spotkania z wodzem przychodzą tylko wyselekcjonowani szczęśliwcy , którzy mogą zadawać wcześniej przygotowane pytania a w mediach wszystko wygląda ślicznie . Ten kraj to Korea Północna .

  2. Super! Wreszcie mogę zadać pytanie, a nawet dwa, które nurtują mnie od jakiegoś czasu!
    Gospodarni dla Miasta, nazwa komitetu powinna zobowiązywać, a jednak nijak nie mogę dopatrzyć się gospodarności i działania dla dobra miasta ani w sfinalizowanej na ostatniej sesji rady miasta sprzedaży działki miejskiej ani przeznaczeniu 2o ha w Białej Dolinie na cele mieszkaniowe
    https://glossp.pl/20-ha-dla-deweloperow/
    Zgodnie z zachętą do zadawania pytań, liczę na odpowiedź.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje