16.1 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Zwycięstwo

- Reklama -

12 KOMENTARZE

 1. W nawiazaniu do duzego poparcia pana Rzepczyńskiego , moze powinna paść propozycja ze strony Pana Grafa, stanowisko vice burmistrza?

  • Bardzo dobry pomysł. Komunikatywność obecnego burmistrza w połączeniu z doświadczeniem samorządowym Rzepczyńskiego zdziałałyby cuda dla Szklarskiej! Rozwój gwarantowany! Nasze miasto by kwitło! I całe społeczeństwo Szklarskiej byłoby zadowolone! Nikt by sie nie czepiał.
   Panie Burmistrzu! Do dzieła! Dla dobra Szklarskiej Poręby!

 2. Nie, nie powinna. Gospodarni w swoim programie wyborczym (punkt : kompetencje=awans) pisali o otwartej ścieżce naboru. Więc nie zakulisowe propozycje, ale normalny otwarty konkurs na stanowisko zastępcy.

  • Oj! A jak w konkursie wygra Pan Rzepczyński??? Cóż wówczas poczniesz Panie 220V? Kompetencje Rzepczyńskiego są nie do podważenia 😉

   • Chyba, że 220V to osoba decyzyjna lub wplywowa w obozie zwycięzców. I już wie, że nie, bo nie. Kto jak kto, ale RR kompetentny jest. I nie gryzie, nie ma co się bać.

   • Na razie jeszcze konkurs nie jest ogłoszony a już parę osób chce przesądzić jakim to Rzepczyński byłby świetnym kandydatem na zastępcę. Nie udało się na burmistrza to chociaż na zastępcę. A jak się nie uda na zastępcę to jest jeszcze kilka stanowisko do obsadzenia. Byle tylko się wcisnąć. Nie dało się drzwiami to wejdę oknem? Większość, dodajmy bardzo duża, zdecydowała, że Pana Rzepczyńskiego jednak nie chce. Nie rozumiem za bardzo dlaczego tą większość miano by na siłę uszczęśliwiać bądź unieszczęśliwiać Rzepczyńskim oferując mu stanowisko wbrew woli większości mieszkańców. Kompetencje Rzepczyńskiego? Dajcie już spokój kampania się skończyła. 🙂

    • Czy poznał Pan 220V Ryśka Rzepczyńskiego? Ja go poznałem i rozmawiałem. Rozmawiałem też z Panem Sokolińskim i z Panem Grafem. O każdym z nich mogę powiedzieć co mi się podoba, a co nie. Jeśli ktoś ma możliwość zdobycia wiedzy, czy informacji na jakiś temat, to powinien najpierw to zrobić, przeanalizować i dopiero wyrobić swoją opinię i niekoniecznie się nią dzielić z innymi. Nie wypowiadam się o inkryminowanych predyspozycjach celebralnych, bo nic o nich nie wiem. A Pan?

    • Panie 220v! Może Pan zaproponować swoich kandydatów na vice burmistrza? Wtedy sprawa będzie bardziej czytelna. A może to Pana działka?

  • To chyba pierwszy raz bedzie cos transparetnego. Idzie dobra zmiana. Teraz publicznie spali się czarownice i będzie można świętować. Widzę , że bojówka Gospodarnych się rozkręca. Trochę luzu Panie 220v 🙂

  • Panie 220v przecież wygrał pana kandydat . Gdzie radość z wygranej ? Świetnie się składa ,że mamy w panu wsparcie jeżeli chodzi o rozliczanie burmistrza z programu wyborczego . Takich ludzi nam trzeba 🙂 Tak jak pan będziemy monitorować realizację programu punkt po punkcie i będziemy zadawać pytania , również te “niewygodne” . To jak ? razem pilnujemy realizacji programu ?

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje