0.5 C
Szklarska Poręba
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Weekendowy zjazd foodtrucków

W dniach 13 -15 sierpnia zapraszamy na kulinarną ucztę z najlepszymi polskimi food truckami. Zapraszamy wszystkich na pierwszy Festival FoodTrucków w Szklarskiej Porębie “Zejdź ze szlaku, zjedz w Food truck’u”. Festiwal odbędzie się na terenie przylegającym do dworca PKP Szklarska Poręba Górna.

Na Festiwalu, będzie można spróbować wielu kuchni świata, a organizatorzy planują przybycie licznej bo 10 foodtruckowej obsady. Jakie kuchnie zagoszczą na festiwalu?
Będzie pyszna kuchnia meksykańska, soczyste burgery i tortille, będą prawdziwe frytki belgijskie, rewelacyjne owoce morza, węgierskie kurtosze i kołacze, kuchnia dalekiej Azji i Indii. Dodatkowo coś dla miłośników słodkości czyli: lody, gofry, lemoniady.
Oprócz wspaniałej kuchni zapraszamy na strefę piwosza, gdzie będzie można skosztować pysznego rzemieślniczego piwa.
Dla najmłodszych przygotowujemy specjalną strefę dla dzieci z dmuchańcami, warsztatami, konkursami, balonami. Za oprawę muzyczną odpowiada DJ Dexter, który muzyką na żywo podkręci nas do świetnej zabawy.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dla czytelników GŁOSU SZKLARSKIEJ PORĘBY organizatorzy przygotowali 5 voucherów na darmowy posiłek w foodruckach w czasie imprezy. Vouchery przypadną pierwszym pięciu osobom, które napiszą do nas maila: glossp.redakcja@gmail.com

Zapraszamy
Piątek 13.08., godz. 16.00 – 22.00
Sobota 14.08., godz. 12.00 – 22.00
Niedziela 15.08., godz. 12.00 – 20.00

 

Zjazd foodtrucków jest organizowany wspólnie z Miastem i Gminą Szklarska Poręba i Miejskim Ośrodkiem Kultury i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

 

 

2021 Redakcja

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje