19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

TABU – zapowiedź

Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Koncert w Szklarskiej Porębie, będzie promocją najnowszej płyty zespołu „Sambal” oraz będzie okazją do świętowania 15 lecia zespołu Tabu.

Sambal, najczęściej ostro-kwaśny sos chilli ze słodką “nutą”, która dopełnia jego wybuchowy charakter. Album jest wybuchową mieszanką energii i różnych stylów, do których zespół przyzwyczaił nas we wcześniejszych produkcjach, z utrzymaniem wspólnego mianownika jakim jest “reggaeowy” puls i dobrze wszystkim znana energia Tabu. Gościnnie na płycie usłyszeć można wokale Kamila Bednarka, Kuby Kawalca, Jr Stressa oraz Leny Romul, która odpowiedzialna była za produkcję chórków.

>>> Strona zespołu

 

16 lutego 2019 r.  sobota, godz. 20.00
Rodzinny Park Rozrywki Esplanada – Cafe Park Esplanada
Szklarska Poręba, ul. Pstrowskiego 5a
Bilety 30 zł w przedsprzedaży dostępne w Cafe Park Esplanada, 40 zł w dniu koncertu.

Partnerami koncertu są:
Rodzinny Park Rozrywki Esplanada,
MOKSiAL Szklarska Poręba,
Referat Promocji Szklarskiej Poręby,
Hotel Spa Resort Sasanka,
Bob Sound – nagłośnienie sceniczne i obsługa akustyczna imprez.

 

 

 

  Janusz Lichocki

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje