5.8 C
Szklarska Poręba
czwartek, 22 lutego, 2024

Nagrody dla sportowców

Uchwałą Rady Miejskiej określono zasady przyznawania oraz wysokość nagród dla sportowców za osiągnięcia w następujących dziedzinach sportowych, które w uchwale określa się mianem “mających znaczenie dla Szklarskiej Poręby”:

piłka nożna, biathlon, biegi narciarskie, badminton, narciarstwo alpejskie, lekkoatletyka, brydż sportowy, szachy.

Nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe przyznaje Burmistrz Miasta Szklarska Poręba ze środków zabezpieczonych na ten cel w budżecie miasta.

 

Sportowców kwalifikujących się do nagród należy zgłaszać wykorzystując gotowy wniosek dołączony do uchwały, dostępny pod tym linkiem:

>>>wniosek zgłoszenia do nagrody

 

 

 

2021 Redakcja

- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. …powinno być za wybitne osiągnięcia sportowe, bez wyszczególniania dyscyplin…radni coś słyszeli o nartach biegowych no i o piłce nożnej? Ale już o skibobach to już nic… Pomimo gradu medali zdobytych przez mieszkańców Szklarskiej Poręby i okolic, na Mistrzostwach Świata (tak indywidualnie jak i drużynowo) i to medale złoto, srebro bądź…wstyd mi “RAJCY” za was?…może taka obiegowa prawda że, radny zaradny dla siebie ☹️ może już czas by zmienić obiegową opinię??? o radnych , więc uruchomić proszę szare komórki, pomimo że, covid wam je nadszarpnął

  2. Witam wszystkich.
    Jestem jednym z tych, którzy głosowali za niniejszą uchwałą, ponieważ uznałem, że wybitne osiągnięcia sportowców ze Szklarskiej Poręby warto nagrodzić tymi symbolicznymi nagrodami. Projekt uchwały przyszedł ze strony burmistrza, miałem nadzieję, że jako były sportowiec i osoba deklarująca wiedzę o tym, jak wygląda środowisko sportowe naszego miasta wie, jakie dyscypliny sportowe powinny być ujęte w tej uchwale. Z powyższego komentarza wynika, że niekoniecznie. Deklaruję, że na najbliższej komisji finansów RM powrócę do tego tematu i będę aplikował o rozszerzenie listy dyscyplin, lub jeszcze lepiej, o przeprowadzenie konsultacji społecznych w tej sprawie.
    Pozdrawiam,
    Piotr Kozioł

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC