11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Nadpłata za śmieci

W czasie kadencji Mirosława Grafa urząd skasował nas za dużo za wywóz śmieci. Nadpłata jest tak duża, że istnieje, zdaniem radnego Ryszarda Głodka, możliwość zwolnienia mieszkańców z opłat śmieciowych na cały, 2019 rok.

- Reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Ponad 1 700 000 nadpłaty ??? w dodatku “spożytkowane” na inne cele . Czy oprócz interpelacji Pana Głodka , ktoś z Urzędu Miasta poinformował mieszkańców o takiej sytuacji ? Czy ktoś zapytał mieszkańców o zdanie ? Władza znów pokazała ,że jest od “rządzenia” a mieszkańcy są od płacenia .

  2. Niestety, o takich i innych ważnych dla miasta kwestiach, nie jesteśmy informowani w “gazetce miejskiej” Pod Szrenicą. Widocznie to nie są ważne kwestie. Tam ukazują się tylko informacje o odbywających się imprezkach, a nie o ważnych uchwałach dotyczących życia mieszkańców. KWW Lepsza Szklarska Poręba chce to zmienić. Artykuły do “gazetki miejskiej” będą pisać (wskazywać tematy) także radni, którzy często dostrzegają ważne dla mieszkańców sprawy, które burmistrz pomija…

  3. Rączka rączkę myje…. Ciekawe który bank dał przewodiczacemu rady miejskiej 1.2mln kredytu na zakup działki w centrum miasta za prawie 1.7mln gdzie zgodnie z oświadczeniem ma ok 7000tys zł miesięcznego dochodu i kredyty do spłaty na ok 350tys . zapraszam do zapoznania się z oświadczeniem majątkowym pana przewodniczącego.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje