11.8 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Fejsbukowe rozmowy 14.10.2018

 

Ewa Narkiewicz czy jak Pan wygra i zostanie burmistrzem Szkl ,przeprowadzi sie Pan do Szkl???

Ryszard RzepczyńskiRyszard Rzepczyński Jeżeli dobrze rozumiem, to Pani zdaniem dobrym burmistrzem może być tylko mieszkaniec Szklarskiej Poręby?

Wasyl PukaWasyl Puka Jeżeli ja dobrze rozumiem odpowiadając na pytanie Pani Ewy to ma Pan gdzieś dochody naszego miasta bo jako dobry samożądowiec to powinien Pan doskonale wiedzieć że wszystkie podatki się płacą w miejscu zameldowania ! A tak Pan głośno krzyczy o tym co by Pan tu zmienił w naszym mieście może by zaczął Pan zmiany od siebie . Mówi Pan również o walce z apartamentowcami a czy to nie za Pana rządów w Karpaczu nastawiali tego tyle że na dzień dzisiejszy powstał w Karpaczu komitet przeciwko budowy tych apartamentowców i nic Pan w tym temacie tam nie zrobił . I napewno uwarżam że dobrym gospodarzem jest ktoś kto nie ważne z jakiego jest komitetu ale mieszka i płaci wszystkie podatki w naszym mieście a nie po za nim .

Konstanty PyrezKonstanty Pyrez A Pan, jako kandydat na radnego powinien wiedzieć, że podatki się nie płacą, tylko należy je samemu zapłacić.

Ryszard RzepczyńskiRyszard Rzepczyński W Karpaczu w czasie kiedy byłem zastępcą burmistrza powstał: Hotel Gołębiowski, Sandra, Artus i kilka innych. Wszystko na terenach przeznaczonych na usługi turystyczne, czyli np podatek 23 zł itp. w przeciwieństwie do Szklarskiej Poręby. W 2014 chcieliśmy przystąpić do zmiany studium-radni nie wyrazili zgody. Zrobili to dopiero w 2017. Ucząc się na błędach chcemy wprowadzić zmiany w dokumentach planistycznych Szklarskiej Poręby aby ograniczyć skutki zapisów i zmian studium z 2010 i 2016 roku. Analizę przedstawimy w tym tygodniu. Pana zdaniem- dobrym gospodarz to tylko jest ta osoba, która płaci podatki w Szklarskiej Porębie? Osobiście biorę pod uwagę możliwość zamieszkania w Szklarskiej Porębie w przypadku wybrania na stanowisko burmistrza.

Iwona BiałasIwona Białas Wasyl Puka SKUPMY SIĘ NA RZECZACH WAŻNYCH. Napisałeś w komentarzu, że nie ważny, który kandydat – ważne jest, aby płacił podatki w naszym mieście. Przedstaw jakieś konkrety, liczby, jak wpłyną podatki Ryszard Rzepczyński na dochody gminy, dlaczego to takie ważne? Znam odpowiedź, każdy to może sporawdzić. Nie ma to żadnego wpływu.

Ryszard RzepczyńskiRyszard Rzepczyński Iwona rzeczą ważną są dylematy pana Puka. Dobrze że kandydat na radnego dba o przyszłe finanse miasta. W przyszłości będzie przecież musiał odpowiedzialnie podejmował decyzje finansowe. Sam pochodzę z Galicji i nie raz poznałem znaczenie słowa “centuś”.

- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Poziom dyskusji Pana Wasyla odzwierciedla jego zachowanie w czasie wyborów. Notoryczne zaklejanie innych kandydatow i rozklejanie swojej podobizny po całym mieście. Mam wraźenie, źe Pan Wasyl tylko plakatuje i plakatuje :-). Moźe trzeba porozmawiać z wyborcami lub zmienić branźę na firmę reklamową.

    • Zaklejanie konkurencji jest niedopuszczalne. Ale rozklejanie reklamy wyborczej na różnych słupach jest dozwolone, o ile kandydat ma zezwolenie właścicieli tych słupów. No i później trzeba to posprzątać. GŁOS wspomniał o tym dwa dni temu, TUTAJ>>>

  2. Oj, oj panie Redaktorze. Nie można rozwieszać plakatów i banerów gdzie i jak się chce. Na pewno jest w Szklarskiej Porębie coś takiego jak Regulamin Porządkowy i jest Straż Miejska od jego egzekwowania. Więc nie jet tak, że hulaj dusza po wszystkich słupach, płotach a drzewach w szczególności.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje