11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Mirosław Graf w Sasance

Ostatnie, w sumie 5 spotkanie kandydata Mirosława Grafa z wyborcami. Na sali ze 100 osób, oklaski i atmosfera niemal rodzinna. Najmniej przyjemnie było na początku, gdy gospodarz, Rafał Wróblewski wyjechał z oskarżycielską mową o krańcowej podłości kampanii w ostatnich 14 dniach przeciwko Mirosławowi Grafowi.

Kandydat opowiadał o początkach swojej kadencji i wielu działaniach mających dowieść, że jest w porządku. Nie padła żadna informacja na temat programu na nową kadencję.  Padło kilka pytań o konkrety ale wyraźnie nie pasowały do atmosfery na sali. Odpowiedzi wymijające. Ogólnie przyjemnie, sala w 99% nastawiona do kandydata bardzo pozytywnie.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że obaj Panowie potraktowali krytykę wykonywania funkcji burmistrza, jako atak personalny. Dostrzegam zbyt jednostronnie potraktowanie własnej osoby. Lingwistycznie zostało to potwierdzone częstym używaniem przez głównego aktora zaimka osobowego “mój” w deklinacyjnych wariacjach. “Moje miasto”, “mój urząd” itd. W każdym bądź razie, po wyborach ma to być “Nasze miasto” oraz “nasz urząd”.
    Samo spotkanie nieciekawe. Duszno.

    • Panie Pyrek ,słyszeliśmy dzisiaj na zebraniu co ma PAN do powiedzenia. Czyli nic …PAN burmistrz wbił Pana i pańskie exposé w ziemie.

  2. Niestety społeczeństwo Szklarskiej nie dojrzało jeszcze do dużych, pozytywnych zmian. Wolą być poklepywani i mamieni słowami “zobaczymy jak to będzie” bez perspektyw rozwojowych.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje