16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zaproszenie na wybory 4.11.2018 r.

W niedzielę 4 listopada 2018 druga tura wyborów na burmistrza Szklarskiej Poręby.
Zapraszam do wzięcia w nich udziału.
RYSZARD RZEPCZYŃSKI

 

https://www.facebook.com/lepszaszklarskaporeba/videos/258335461503654/?q=lepsza%20szklarska%20por%C4%99ba

 

 Martyna Grochalska Panie Ryszardzie trzymamy za pana kciuki!?
Bartek Pow Bartek Pow Panie Ryszardzie nie sprzedaży, a przetarg na oddanie w użytkowanie wieczyste, a to zasadnicza różnica. Niestety mówienie tego typu przeinaczeń dzieli, nie łączy. Proszę trzymać się faktów, miałem nadzieję że chociaż trochę mnie Pan słuchał podczas wtorkowego spotkania w Kaprysie. Pozdrawiam Bartosz Powiecki
Gerard Grech Gerard Grech Panie Bartku, przecież wiadomo czyich interesów Pan broni. Byłoby lepiej gdyby nie wypowiadał się Pan w tej sprawie, bo pogarsza Pan tylko sytuację Pana Grafa. Użytkowanie wieczyste wg Wikipedii: “Użytkowanie wieczyste – specyficzne dla polskiego prawa cywilnego prawo podmiotowe dotyczące nieruchomości gruntowej, wzorowane na rozwiązaniach sowieckich, jeden z trzech rodzajów praw rzeczowych, obok własności i praw rzeczowych ograniczonych. Polega na oddaniu w użytkowanie nieruchomości gruntowej będącej własnością Skarbu Państwa, województwa, powiatu bądź gminy lub związku tych jednostek osobie fizycznej lub prawnej na czas określony 99 lat (wyjątkowo krócej, lecz nie mniej niż 40 lat). Dotyczy głównie gruntów położonych w granicach administracyjnych miast.” Czy nie jest to praktycznie sprzedaż gruntu za śmieszne pieniądze?
Bartek Pow Bartek Pow Szanowny Panie nie reprezentuje interesów Pana Grafa ponieważ nie mam z nim żadnych powiązań – Pana stwierdzenie jest nadużyciem. Dziwnym trafem kiedys do pewnego momentu trzymałem Pana strone (sprawa mapek) wiec prosze nie posądzać mnie o stronniczość. Z częścią rzeczy w mieście się zgadzam, z częścią się nie zgadzam. Jestem przedstawicielem firmy która w tym miejscu parking stworzyła i chciałaby aby w jego miejscu powstał parking piętrowy oraz nową atrakcję miasto . Tyle mówili Państwo o wspieraniu lokalnych inwestorów, ale łatwiej mówić półprawdy na potrzeby kampanii. Pozdrawiam i spokojnego weekendu.
Bartek Pow Bartek Pow Gerard Grech jeżeli za śmieszne pieniądze to proszę stanąć do przetargu.
Ewa Nidzgorska Ewa Nidzgorska Świetny wywiad Dla TV Dami. Bardzo rzeczowe i merytoryczne plany . Jak zwykle aktywny z pasją do działania
Jeśli mogę komuś rekomendować człowieka o pasji do działania w samorządzie to właśnie RYSZARD RZEPCZYŃSKI – samorządowiec z dziesięcioletnim doświadczeniem na stanowisku wiceburmistrza. Człowiek z umiejętnością poszukiwania rozwiązań i adoptowania pozytywnych wzorców z samorządów z całej Polski. Osoba niezwykle aktywna społecznie, miłośnik gór i historii regionu z uprawnieniami przewodnika turystycznego, stąd zapewne umiejętność postawienia się w roli odbiorcy usług turystycznych. Posiada również doświadczenie jako przedsiębiorca, w związku z czym ma wielopłaszczyznowe spojrzenie na gospodarkę i zarządzanie. Potrafi konsekwentnie wdrożyć wiele świetnych pomysłów, planów i projektów które są bardzo cenne szczególnie dla Gmin z ambicjami turystycznymi. Jednoczy, nie dzieli, szuka rozwiązań, pomaga i angażuje się w ich rozwiązania. Osoba godna polecenia. Mieszkańcy Szklarskiej Poręby maja naprawdę szansę na świetnego gospodarza , pod którego skrzydłami miasto może tylko zyskać i rozkwitnąć. Serdecznie polecam i popieram!
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje