6 C
Szklarska Poręba
czwartek, 22 lutego, 2024

Akcja reakcja

Anonim w biuletynie POD SZRENICĄ napisał artykuł będący reakcją na nasz: >>> „Sztuka zarządzania”. Dotyczy zaniechania remontu ulicy Dolnej. Wypowiedź jest w 3/4 – do rzeczy, w 1/4 – nijaka.

Na tak postawione pytanie czytelnika odpowiada się – TAK. Powiastka jest zbędna.

Ale jeżeli już anonim rozbudowuje swoją wypowiedź to mógłby ruszyć temat – dlaczego nie ma nas w 1 rozdaniu promes? Wieloletni beneficjent – prymus, czyli Szklarska Poręba wypada z listy, a biuletyn (Burmistrz) nie uznaje za stosowne odnieść się do sprawy.

 

>>> link do biuletynu

JO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Wreszcie rzeczowa i krótka wypowiedź osoby kompetentnej. Szkoda, że w Biuletynie Miejskim nie znalazła się taka konkretna informacja. A może “rozmydlanie informacji” jest celowym działaniem, żeby “dzieci we mgle” miały powody do “tworzenia prawdy”, a nie jej poznawania.
    Tę osobę dobrze poinformowaną, proszę o informację: czy ulica Dolna ma szansę na udzielenie promesy w najbliższym czasie? Nie tylko ja jestem zainteresowany jej budową. Z góry dziękuję.

  2. Panie Jerzy. No właśnie ta konkretna informacja pochodzi z biuletynu i została opublikowana na stronie Miejskiego Biuletynu. Tutaj jest tylko link do biuletynu. Ulica Dona jest cały czas na liście inwestycji zgłoszonych do uzyskania promesy.

    • Dziękuję za sprostowanie. Pisząc o “rozmydlaniu informacji” odnosiłem się do artykułu “Czy promesę trzeba zwrócić? Odłożony remont ul. Dolnej”. Lektura tego tekstu wymagała, według mnie sprecyzowania informacji, dlatego zadałem 4 pytania i uzyskałem konkretne odpowiedzi.
      Myślę, że nie tylko do mnie, lepiej trafiają informacje podane w Biuletynie, które są rzeczowe i bez podtekstów politycznych.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC