16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zero plastiku, czyli Trójbój Retro

 

REGULAMIN XIV NARCIARSKIEGO TRÓJBOJU RETRO w 2020

§ 1

XIV Narciarskiego Trójboju Retro ma na celu popularyzację wartości krajoznawczych i turystycznych w połączeniu z krzewieniem szacunku dla dziedzictwa kulturowego Karkonoszy i Gór Izerskich. Organizatorem zawodów jest Lokalna Organizacja Turystyczna w Szklarskiej Porębie, Towarzystwo Izerskie oraz krąg narciarskich retro-zapaleńców.

§ 2

Miejscem slalomu i skoków jest stok narciarski obok dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę. Bieg zjazdowy ze startu wolnego odbędzie się na nartostradzie „Puchatek”.

§ 3

Termin rozpoczęcia zawodów zostaje ustalony na godzinę 11:30 w sobotę 1 lutego 2020 r.

§ 4

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie zawodnika w Biurze Zawodów i dopuszczenie do startu po stwierdzeniu spełnienia wymogów regulaminowych.

§ 5

Zawodnicy zobowiązani są do startu na dawnych, drewnianych nartach. Ekwipunek i sprzęt narciarski nie powinny zawierać elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Preferowane są materiały naturalne: drewno, skóra, wełna, bawełna i len.

§ 6

Zawody rozgrywane będą w trzech kategoriach: slalom, skoki i bieg zjazdowy ze startu wspólnego.

§ 7

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie i nie ponoszą odpowiedzialności za zaistniałe wypadki.

§ 8

Komandorem zawodów jest Przemysław Wiater.

 

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

2020 Redakcja

 

- Reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Fajnie było; w zawodach wzięło udział 31 zawodników. Serdeczne podziękowania dla MOKSiAL za pomoc w organizacji zawodów, Szałasowi “Żywiec” za gościnność i herbatę, Sudetom Lift za użyczenie wyciągu krzesełkowego i wszystkim życzliwym nam retro-maniakom.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje