19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zbierajcie pomysły!

Budżet Obywatelski.

Na Wasze pomysły czeka 200 000 PLN w budżecie miasta.

Pierwsze spotkanie warsztatowe organizuje Komitet Społeczny “Obywatelska Szklarska Poręba”. Dzisiaj spotkanie dla Szklarskiej P. Dolnej i Średniej, czyli okręg Szklarska Poręba Wschód. Do wydania mamy 40 000 PLN i drugie 40 000 PLN na projekt ogólnomiejski.

Klub Integracji Społecznej, ul. Kolejowa 22. Godzina 17:00

Ruszajcie głowami, co chcielibyście mieć tylko w swoim okręgu, a co w mieście? Nie podrzucamy pomysłów, to ma być inicjatywa mieszkańców.  Urząd weźmie na siebie organizację głosowania na zakwalifikowane projekty. Później zajmie się realizacją tych, które zdobędą max ilość głosów. Przyjdźcie, obgadajcie temat, wymieńcie się pomysłami. Za 40 000 PLN za dużo zwojować się nie da, ale to jest pierwsza, taka akcja w Szklarskiej Porębie. Wcześniej nikomu nie chciało się tym zająć. Teraz pokażcie, czy Wam chce się zagospodarować to co mamy.

Bieżące informacje oficjalne będą >>> na stronie miasta.  Pozostałe – w GŁOSIE SZKLARSKIEJ PORĘBY.
Zapraszamy tam i tutaj!

 

- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. to , co od zawsze krytykuję w tym pomyśle, jak ma Dolna wygrać z Górną w głosowaniu? Znów mieszkańcy są tylko w Górnej, na Dolnej II kategoria mieszkańca, któremu się nic nie należy. Po co więc sobie strzępić język.

    • Proszę Pani, w myśl przyjętego regulaminu Szklarska Poręba została podzielona na 4 obszary. Na każdy obszar przypada po 40 tys. zł. Dolna jest razem ze Średnią. Projekt może być zlokalizowany tylko na Dolnej. Do od Pani zależy, czy pozyska dla swojego pomysłu mieszkańców Dolnej, którzy w głosowaniu opowiedzą się za nim. Proszę o kontakt, mogę pomóc w wypełnieniu i złożeniu wniosku oraz promocji projektu. Pani wątpliwości mogą mieć podstawy w przypadku projektu ogólnomiejskiego (także 40 tys. zł), ale nic nie jest przesądzone, wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców w czasie głosowania. Pozdrawiam.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje