19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Top Wszechczasów w Trójce

 

I nadszedł ten dzień, jedyny, wyczekiwany! Dzisiaj można włączyć Trójkę bez obaw o fale politycznych kłamstw i obłudy. TOP WSZECHCZASÓW – do 21:00 muzyka na poziomie dobrej Trójki.

 

Prowadzący:

Marek Niedźwiecki (godz. 9.05-12.00)
Piotr Baron (godz. 12.05-15.00)
Piotr Stelmach (godz. 15.05-18.00)
Piotr Metz (godz. 18.05-21.00)

>>> Do posłuchania on-line

>>> więcej na stronie Trójki

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Jedyne wybory ludzi, z którymi od lat zgadzam się w 100%. Gustu muzycznego nie można Polakom odmówić. Słodycz najpiękniejszej muzyki nieco osładza gorycz codzienności i daje nadzieję na lepsze jutro.

  2. Od rana uczta muzyczna. Podziwiam twórców i wykonawców utworów. Odzyskuję wiarę w człowieka, w jego geniusz, moc tworzenia piękna i budzenia w ludziach wrażliwości. Muzycy sprzed kilku dekad nie spieszyli się. Ich utwory trwały po kilkanaście minut, tyle, ile było potrzeba na przekazanie muzycznej opowieści. Może właśnie dlatego trafiają nie tylko do ucha, ale do serca i duszy odbiorcy. Po dawce takiej muzyki świat wydaje się lepszy.

  3. Dla mnie to zawsze wielkie święto i spędzanie wraz z ukochnym radiem całego dnia.
    Tym razem mój ukochany Led Zeppelin na 2-gim miejscu . Ale Dire Straits to też dobrzy znjomi.
    Jak dobrze mieć w domu takich Gości jak: Baron, Kaczkowski, Mann, Niedźwiedzki, Chojnacki, Stelmach a ostatnio nawet Pani Gacek.
    Swoją drogą nie wiem , kto jest sprawcą sojuszu “trójki” ze Szklarską Porębą ale mogę wyrazić tylko moje stokrotne dzięki .

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje