0.5 C
Szklarska Poręba
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ryszard Rzepczyński w Kowarach

Ryszard Rzepczyński, niedawny kandydat na burmistrza w Szklarskiej Porębie został zatrudniony na stanowisku sekretarza w Kowarach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

16 KOMENTARZE

 1. Kocham Szklarską i z żalem patrzę jak jest źle zarządzana. Wielka strata, że nie zmieniono burmistrza. Z całym szacunkiem, ale wuefista nie powinien zajmować się zarządzaniem. Wogole nie widać pozyskiwania środków z UE, jak patrzę na Szklarską na tle innych kurortów to serce się kraje. Piękne góry, piękne miasto, które stoi w miejscu. A kto stoi w miejscu ten się cofa.

 2. Mieszkańcom Kowar nie przeszkadzało to, że jest OBCY i to jeszcze z Karpacza? Pocieszające jest myśl, że w Kowarach są ludzie rozsądni, którzy umieją docenić i wykorzystać doświadczenie i mądrość Pana Ryszarda, ale obok niej jest smutna myśl, że nie ma ich w Szklarskiej.

 3. Szkoda… Kowary go chciały na burmistrza. Gdyby kandydował tam, wygrałby na bank. Niestety Szklarska to zaścianek, kolesiostwo i kumoterstwo.
  Powodzenia Panie Rzepczynski! Szklarska żałuje..,

 4. Kowary pozyskały wartościowego, otwartego i dysponującego wiedzą samorządową człowieka. Poznałem się z Ryszardem podczas ostatnich wyborów. Jestem dość krytyczny wobec ludzi, a zajmujących czy pretendujących do “stanowiska” szczególnie. Jednakże Ryszard w miarę upływu czasu jedynie zyskiwał w moich oczach. Kowarom można tylko pogratulować. Widać, że Pani Burmistrzyni Elżbieta Zakrzewska myśli o dobru i przyszłości miasta. A u nas “bal weterana” trwa w najlepsze.

 5. Ryszard to fachowiec. Świetny wybór Pani Burmistrz. Ryśka znam od dawna a Panią Burmistrz już lubię za odwagę i rozsądek ?. Powodzenia!

 6. Ryszardowi życzę powodzenia i zazdroszczę Kowarom pozyskania świetnego samorządowca , fachowca ,człowieka.
  Nasza współpraca będzie trwać dalej i myślę ,że jeszcze razem zrobimy dużo dla lepszej Szklarskiej Poręby.

 7. Akurat wielu mieszkańców Kowary ma inne zdanie. Nie mniej na wybór sekretarza nie mieli wpływu. Państwo swoje chciejstwo chcielibyście narzucić innym. Po drugie w staraniach Pana Ryszarda rzuca się w oczy zasada : Nie ważne gdzie byle przy “korycie”. Oczywiście dobry fachowiec wszędzie sobie poradzi. Ale fachowiec z zewnątrz będzi robił tyle ile musi a w pracy samorządowej zwykle jednak trzeba czegoś więcej. No i cóż widać że to nagłe zauroczenie Szklarską było tylko pozorne. Jakie to ma znaczenie? Ano dla jednych ma dla innych nie ma.

  • Osoby, które pozytywnie wypowiadały się w komentarzach o Panu Ryszardzie (ja również) znają go osobiście. Ponad 800 mieszkańców Szklarskiej również mu zaufało oddając na niego swój głos w wyborach. Przypomnę, że Pan Rzepczyński nie szukał “koryta” w Szklarskiej, tylko został poproszony przez mieszkańców Szklarskiej o poradę, później zaproponowano mu kandydowanie na burmistrza. Proszę mi wierzyć, że wcale nie było łatwo go przekonać do podjęcia decyzji o kandydowaniu. Daleki jestem od narzucania chciejstwa innym, ale wcale nie ukrywam, że cieszyłbym się, gdyby pan Ryszard procował w naszym urzędzie. Z Panem Ryszardem nadal utrzymuję kontakty, bo jest kimś więcej niż tylko kandydatem na burmistrza, a o Szklarskiej z pewnością wie znacznie więcej ode mnie, mieszkańca Szklarskiej.
   Na jakiej podstawie z góry negatywnie ocenia Pan zaangażowanie w pracę samorządową Pana Rzepczyńskiego, który jeszcze nie zaczął swojej pracy na stanowisku sekretarza? Czyżby w Kowarach też popularne były uprzedzenia? Proszę dać mu szansę, zaufać i napisać swoją opinię przynajmniej po kilku miesiącach sprawowania funkcji sekretarza. Ciekawy jestem, czy podtrzyma Pan swoje zdanie, czy je zweryfikuje.

  • hahaha, na bank kowarzanin wchodzi w strone dotyczącą Szklarskiej;) No prooooszę… Pozdrawiamy pana kowarzanina ze Szklarskiej Poręby

 8. Pozyjemy zobaczymy.Bedzie jeszcze Zakrzewska żałowała!.Dziwie sie cały czas Dlaczego u Nas w Karpaczu Go nikt nie chce a i On sam rowniez nawet do Rady nie startował?.

 9. Kiedy i komu można zaufać ? Ufam gdy ktoś mnie nie zawiedzie, spełni moje oczekiwanie nawet to najmniejsze. Kiedy obieca i dotrzyma słowa i tak te wszystkie zalety nieustannie będą trwały. Najgorsza jest podejrzliwość, która potrafi przyczepić się na lata, która nie pomaga. Obcy jakby z kosmosu, co przyniesie, co pokaże i co powie. Kiedy pierwszy raz poznajesz człowieka to zawierzasz swojemu instynktowi. Może być sytuacja odpychająca lub przyciągająca, mnie do Pana Rzepczyńskiego przyciągnęło. Więcej się przysłuchiwałam niż rozmawiałam i wywarł na mnie dobre wrażenie. To czy w Kowarach będzie dobrym sekretarzem czas pokaże. Obecna Pani Burmistrz to konkretna i zdecydowana osoba i cieszę się, że będzie miała przy sobie Ryszarda Rzepczyńskiego. Nowe to też rozwiązanie !!!

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje