16.1 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Spotkanie autorskie w “Sasance”

4 grudnia 2018 r., godz. 18:30, w Hotelu SASANKA przy ul. Słowackiego 4 w Szklarskiej Porębie

Krakowianka Izabella Frączyk przez wiele lat poświęcała się pracy zawodowej w korporacjach. Od kiedy do jej domu zawitał przygarnięty na wakacjach pies, postanowiła opisywać przygody z nim na blogu w celu rozweselenia znajomych. Tak rozpoczęła swoją przygodę z pisarstwem. Jej druga książka bardzo szybko stała się bestsellerem EMPIKU.

Sama Autorka mówi, że dedykuje swoje powieści nie tylko kobietom:
“Przygody bohaterów osadzone w obecnej polskiej rzeczywistości sprawią, że często w czasie lektury odnajdziecie samych siebie. Zobaczycie się w tak krzywym zwierciadle, że uśmiejecie się do łez. Niemniej to nie tylko komedie. To głównie opowieści o ludzkich relacjach i o życiu, które w każdej minucie potrafi być barwne i zabawne. Wystarczy czasem zmienić kąt widzenia i dosłownie na sekundę przerwać codzienny pęd.”

 

Ze strony Autorki: http://www.izafraczyk.pl/

Drogi Czytelniku!

Skoro zawędrowałeś aż tutaj, miło mi Cię powitać na stronie poświęconej mojej twórczości. Jesteś kobietą? Mężczyzną? Szukasz relaksu? Pretekstu do śmiechu? Pomysłu na prezent? Świetnie trafiłeś, zatem klika słów o mnie:

Urodziłam się 4 lipca 1970 roku w Krakowie. Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez lata poświęcone pracy zawodowej zajmowałam się zarządzaniem i organizacją działów sprzedaży w krajowych i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm.

Pisarstwem zajmuję się od 2009 roku. Mam fajnego męża, dwoje udanych dzieci, kota i psa, od którego wszystko się zaczęło. Nieduży, zabiedzony przybłęda przywieziony z wakacji dostarczył mi tak wiele ekstremalnych wrażeń, że dla rozweselenia znajomych zaczęłam je opisywać na jednym z internetowych forów. Poczciwe, acz nieco zwichrowane psychicznie psisko, prawie codziennie fundowało mi nową porcję adrenaliny oraz wrażenia – od łez bezsilności po ból brzucha ze śmiechu. Nie wiadomo kiedy powstało coś w stylu opowieści w odcinkach, a mój szalony pies zyskał rzeszę wielbicieli, którzy z utęsknieniem wyczekiwali kolejnych odcinków. (…)

 

Wykorzystano http://www.szklarskaporeba.pl/wydarzenia/kalendarz-wydarzen/wydarzenie/2453-spotkanie-z-izabela-fraczyk.html?fbclid=IwAR3RUol0XuyF_QJSbK8YRIU9ePPBQZM24rmYeqIO_buonSDSUCSADfa1XSQ

Poprzedni artykułKariera kasjera
Następny artykułPromesa do zwrotu
- Reklama -

1 KOMENTARZ

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje