19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Sonda Redaktora K

Sonda wyborcza na portalu 24jgora.pl to pomysł ściągnięty z GŁOSU SP w wykonaniu Roberta Koteckiego, reaktora biuletynu miejskiego. R. Kotecki pracuje w portalu 24jgora. Sonda (wersja pierwotna) w GŁOSIE została zmanipulowana przez trolli. Być może 24jgora zastosuje lepsze zabezpieczenia i żaden troll nie popsuje zabawy? Jak widać, wyniki Mirosława Grafa są imponujące. Jakby nie było, ma być to zabawa, ale “sonda Koteckiego” ma jeden feler –  przypadkowo R. Kotecki kandyduje na radnego z komitetu M. Grafa. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

8 KOMENTARZE

 1. Gdyby Pan Olszewski był obiektywnym recenzentem zwróciłby uwagę, że na portalu 24jgora zostały utworzone sondy dla wszystkich gmin z powiatu jeleniogórskiego. Pomysł ściągnięty z Głosu? No tak jedyne sondy w Polsce organizuje Głos Szklarskiej Poręby. Aż dziw, że się jakiś tam portal nie zapytał. Dobrze też by chyba było aby Pan Olszewski nie sądził wszystkich swoją miarą.

  • Ach, jaka powaga, a o zabawkę chodzi. Idę po wiaderko popiołu, żeby się nim posypać. Pozdrawiam 🙂
   Acha, ktoś mądrze powiedział – POWAGA ZABIJA! Czy doczekam się teraz pozwu od anonima Maniery za publiczne grożenie mu śmiercią???

 2. Jedyne czego się Pan Olszewski może doczekać to pewnej dozy lekceważenia swoich wywodów. Pana nie można traktować poważnie. Powaga zabija? Śmiech również i bardzo mnie Pan rozbawił. Ale mimo wszystko śmierci z Pana ręki się nie boję 🙂 A miał być fajny pomysł komunikacji obywatelskiej. A są tylko pouczenia od admina. Ostatniego sprawiedliwego.

  • Jak w każdą sondę 🙂 Pokaż nam taką w której nie mogą głosować mieszkańcy Burkina Faso….Sonda to zabawka. Wystarczy dystans, poczucie humoru i utrzymywanie skaczącego ciśnienia na bezpiecznym poziomie.

 3. Pan Kotecki powinien kandydować własnie z okregu Burkina-Faso , bo wszyscy tutaj bliżej go znają i tylko tam ma szansę na jakieś głosy, jak dobrze namydli coś w jakimś miejscowym pisemku na palmowych liściach.

 4. No i jednak sonda Redaktora K. była dość miarodajna. Pierwsza dwójka się zgadza. Różnica też duża. Ktoś tylko podkręcił wynik Pani Bielańczyk ale poza tym dość bliska prawdy jak na sondę 🙂

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje