-0.9 C
Szklarska Poręba
piątek, 19 kwietnia, 2024

Prędkość nadświetlna

Szanowni Państwo! Zapraszamy na wybory 4 listopada. Wierzymy w Waszą mądrość i sprawiedliwą ocenę. Wierzymy, że nie daliście się zmanipulować. Miała być uczciwa kampania. Skończyło się jak zawsze – tym razem w “białych rękawiczkach” – kontrkandydat niewinny, bo przecież nie bierze odpowiedzialności za to, co publikują inni. Popracie udzielone Panu Ryszardowi przez Radnych kandydujących z KWW Grzegorza Sokolińskiego mówi samo za siebie. Czy naprawdę idą zmiany? Zastanówcie się! Życzymy wszystkiego dobrego i bardzo dziękujemy za ten czas – Wasze słowa uznania, poparcia, dobre słowa są najlepszą nagrodą. Dziękujemy!

 

Damy radę!

Szanowni Państwo! Zapraszamy na wybory 4 listopada. Wierzymy w Waszą mądrość i sprawiedliwą ocenę. Wierzymy, że nie daliście się zmanipulować. Miała być uczciwa kampania. Skończyło się jak zawsze – tym razem w "białych rękawiczkach" – kontrkandydat niewinny, bo przecież nie bierze odpowiedzialności za to, co publikują inni. Popracie udzielone Panu Ryszardowi przez Radnych kandydujących z KWW Grzegorza Sokolińskiego mówi samo za siebie. Czy naprawdę idą zmiany? Zastanówcie się! Życzymy wszystkiego dobrego i bardzo dziękujemy za ten czas – Wasze słowa uznania, poparcia, dobre słowa są najlepszą nagrodą. Dziękujemy!

Gepostet von KWW Gospodarni Dla Miasta am Freitag, 2. November 2018

 

Gospodarni nabierają coraz większej prędkości na ostatniej prostej. No i dobrze. Nie obywa się jednak bez dezawuowania kontrkandydata. Co mówi poparcie grupy Dla Mieszkańców udzielane Ryszardowi Rzepczyńskiemu? Nad czym się tu zastanawiać? Po co jakieś, kolejne, niedomówienia, jaka nieuczciwa kampania… białe rękawiczki… mówi samo za siebie. Zwolennikom GS jest bliżej do RR niż do MG, koniec kropka. To nie jakieś podejrzane typy, tylko Wasi sąsiedzi!

Komentarz słaby, ale filmik fajny. Dobrze, że radny Krzysztof Jahn nie wybił nikomu oka, a najlepsza jest Pani Dorota Romańczuk. W końcówce ostatniego ujęcia, jakby nie wytrzymała i parsknęła śmiechem 🙂 Tak to jakoś wygląda! Jeżeli tak było – TO NIE JEST WINA GRAFA!!!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

6 KOMENTARZE

  1. A co panu nie odpowiada ? To że ktoś w tych czasach potrafi się uśmiechać i swoim entuzjazmem zarażć innych ludzi ? Szkoda ze pan nie potrafi w ten sposób reagować na życie w obecnej szarej rzeczywistości ….

    • Uśmiech , owszem pomaga ale samym uśmiechem nie “przypudrujemy” smutnej rzeczywistości i efektów 4 -letnich rządów . Dlatego już w niedzielę okaże się czy więcej jest tych którzy chcą zmienić “szarą rzeczywistość” na lepszą czy tych którzy chcą pozostać w obecnej rzeczywistości .

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje