16.1 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Poparcie a wata cukrowa

Druga tura wyborów przypadająca na dzień 04.11.2018 to ostatnia szansą na zmiany. Te zmiany może zapewnić tylko Ryszard Rzepczyński, więc na niego oddam swój głos. Najważniejszym kryterium w wyborze burmistrza nie może być miejsce zamieszkania. To grupa zdeterminowanych mieszkańców naszego miasta poprosiła Pana Ryszarda Rzepczyńskiego aby wspólnie przygotować program zmian niezbędnych dla miasta. Ten program znajdziecie Państwo pod linkiem: www.lepszaSklarskaPoreba.pl.

Pan Ryszard Głodek zdobył mandat do rady powiatu. Powyższy wpis na Facebook’u drugim przykładem poparcia politycznego na burmistrza, mający większe znaczenie od celebryckiego pustosłowia. Pierwszym był pan  >>> Julian Lachowicz, drugi radny powiatowy z naszego miasta. Abstrahując od politycznego tła obu Panów, wyboru osób popieranych oraz “gminnej jakości politycznej” samych popierających! Jeden jest z PIS, drugi z PSL. Jeden popiera M. Grafa, drugi – R. Rzepczyńskiego. Każde takie zaangażowanie ma, na poziomie gminy, więcej sensu niż peany Dudkiewicza, Trzaskowskiego, Sutryka czy całego zestawu celebryckiego pani kandydatki w Kamiennej Góry. O jednym zapominać nie wolno – jeżeli ktokolwiek doprowadzi do zakażenia partyjniactwem małej gminy, to popełni grzech ciężki, niewybaczalny. Wtedy, w krótkim czasie trzeba się wynosić z fabryki do większego ośrodka.

Poprzedni artykułMój pierwszy raz
Następny artykułPrędkość nadświetlna
- Reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Poparcie kandydata na burmustrza Panów Trzaskowskiego czy Dudkiewicza ma dla mnie takie znaczenie jak poparcie znanej osoby z pierwszych strron gazet. Są daleko, byli tu na wakacjach, nic nie wiedzą o życiu w Szklarskiej i naszych problemach, tyle w temacie. Z drugiej strony, jeśli ludzie ważni dla miasta, slołecznicy, artyści, ludzie tworzący opinię, z których zdaniem liczą sie inni , publicznie poparli kandydata, wskazali drogę, bo mają szerszą perespektywę, to byłoby to bardziej przekonywajace i pomocne wyborcy. Tylko, że wszyscy chcą być NEUTRALNI, patrz nie chcą się wychylać, a my operając sie na obserwacjach, ulotkach, opiniach znajomych, kilku spotkaniach z jednym kandydatem , totalnym brakiem zainteresowania wyborcą drugiego kandydata, mamy podjąć decyzję komu powierzyć wladzę? Ciężko będzie, ale sobie poradzę.

    • Podobnie Pan Rzepczyński zna Szklarską jak Trzaskowski czy prezydent Wrocławia. I w tym problem. Pisałem o tym w innym miescu.

  2. Panie Obserwatorze , ile spotkań z mieszkańcami Szklarskiej odbyli panowie Trzaskowski i Surtyk ? Z iloma mieszkańcami spotkali się osobiście ? Z iloma mieszkańcami prowadzili dyskusję na forach internetowych ? Ile poznali problemów naszego miasta ? ile zaproponowali rozwiązań ? Podpowiem panu , na wszystkie te pytania jest jedna odpowiedź – zero . I pan porównuje pana Rzepczyńskiego ,jego zaangażowanie i kontakt z mieszkańcami , ludzi którzy za nim poszli do celybryckiego “poklepywania” pana Grafa ? Albo jest to zła wola z pana strony albo nie mam pojęcia co . I w tym problem 🙂

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje