0.5 C
Szklarska Poręba
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Oświadczenie Grzegorza Sokolińskiego

„Grzegorz Sokoliński i Komitet Wyborczy Wyborców Dla Mieszkańców oświadczają, że w filmie opublikowanym w dniu 18.10.2018 zamieszczono nieprawdziwe informacje jakoby Krzysztof Jahn wpływał na decyzje radnych jeszcze przed zakupem nieruchomości położonej w Szklarskiej Porębie przy ul. 1 Maja 7 w celu poprawy parametrów zabudowy tej nieruchomości”.

Od Red.: komitet wyborczy chyba całą noc tyrał w deszczu, żeby tę żabę zakopać głęboko jak się tylko da 🙂 Post jest na samym dnie pod innymi, dużo starszymi od niego. No cóż, po co tak się trudzić? Trzeba tę żabę zjeść, popić dobrym piwem i żyjemy dalej! Kampania ma swoje prawa.

A rządzenie gminą – swoje 🙂

 

Komentarze na FB pod postem z pow. oświadczeniem.

Dagmara Molińska Dagmara Molińska I bardzo dobrze !!!!!
Ryszard Buziuk Ryszard Buziuk Za kłamliwe pomówienia trzeba przepraszać 🙂
Ewa Stępień Ewa Stępień Przykre, że takie rzeczy jak nieprawdziwe pomówienia mają miejsce.
Ireneusz Kołcz Ireneusz Kołcz I sprostował ?
Agnieszka Świderska Agnieszka Świderska
Staram się nigdy nie wypowiadać i nie uczestniczyć w takich bezsensownych przypisach ale już nie wytrzymałam! 
Ludzie jacy jesteście obłudni dając sobie mydlić oczy!!!
Panie Grzegorz Sokoliński mimo przegranej i tak uważam, że jest Pan wygrany. Na urzędzie świat się nie kończy ?Pozdrawiam.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

11 KOMENTARZE

 1. No właśnie a mnie zarzucał /telefonicznie/, że go nie cierpię !!! A ja pokazywałem tylko momenty mijania się z prawdą co z uczuciami nie miało nic wspólnego/zdecydowanie wolę kobiety/ !!!

 2. Pojawia się pytanie samo , dlaczego tak późno KWW Pana Sokolinskiego prostuje te zarzuty i dlaczego Pan Burmistrz skoro jest to nieprawda pozwolił na to i sprowokował zachowanie niektórych mieszkańców , że wręcz zaatakowali nie tylko już samego Pana Burmistrza ale również Pana John. Groźby padły straszne z ust Pana Burmistrza chwilę przed cisza wyborcza , czy nie sądzicie że powinien to zrobić skoro Panowie zostali tak mocno obrazeni publicznie ? Palcem po wodzie dalej to wszystko pisane i szkoda że Pan Burmistrz tylko grozi A nie udawadnia prawdy , jeżeli takowa jest . Trzy dni zajęło komuś zmuszenie Pana Sokolinskiego do takiego oświadczenia, hmmm….. od 8 lat jest właśnie taki cyrk w naszym mieście i niestety raczej jak widać nic się nie zmieni .

  • Co znaczy późno? Sprawa była w poniedziałek, potem 24h na uprawomocnienie wyroku i konieczność publikacji.
   Czy kolega DP naprawdę wie jak działa tryb wyborczy? Bo coś nie sądzę. Burmistrz nie udowadnia prawdy? No to czym jest postanowienie Sądu?

 3. Kłamstwa wyborcze to takie metody poniżej pasa, przedstawiające chęć zdobycia władzy za wszelką cenę. Bardzo nieładnie panie Sokoliński!

 4. Pisałem wielokrotnie na temat ,,łaskawego” podarowania przez Panów Sokolińskiego i Grafa Firmie ,,Zdrojowa Invest” kilku milionów złotych naszych- Mieszkańców pieniędzy. Ani jeden, ani drugi Pan nie podał mnie do sądu w trybie wyborczym lub innym. Odpowiedzcie sobie DRODZY WYBORCY dlaczego tego nie uczynili ???

  • Nikt nie będzie spędzał kampanii wyborczej w Sądzie a tak by trzeba było aby wyprostować wszystkie manipulacje i przekłamania. Cóż, Pańskie rewelacje Panie Andrzeju pozostaje tylko tolerować i podchodzić do nich z przymrużeniem oka.

   • Drogi Panie/i 220 ! TO co napisałem (kilka milionów podarowanych ,,żdrojowej Invest” przez Pana Sokolińskiego i Grafa),, to nie tanie rewelacje, lecz wyłącznie smutne fakty, oparte na dokumentach. Warto zdobyć się na wysiłek czytania ze zrozumieniem i nie pisać niskiego lotu bzdurek

 5. A jak już pojawiło się hasło” Inwest Zdrojowa” to w telewizji dami pojawił się swego czasu reportaż dotyczący wykonania elewacji budynku Moksial w Szklarskiej Porębie, Pan Burmistrz chwali się tymże osiągnięciem w kampanii , i teraz kto znowu kłamie? Ta telewizję chyba też trzeba pozwać…. wtedy dowiedzielibysmy się pewnie prawdy.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje