22 C
Szklarska Poręba
niedziela, 16 czerwca, 2024

Budżet obywatelski tuż tuż

Niecały tydzień pozostał do złożenia wniosku na realizację projektu w ramach budżetu obywatelskiego w 2020 r. Do wykorzystania jest 100 tys. zł na jeden projekt. Pula budżetu to 200 tys. zł, a więc szansę mają dwa projekty.

>>>Wniosek i >>>lista poparcia dostępne na stronie BIP Szklarskiej Poręby (pobierz).

Wystarczy, że zbierzesz poparcie 2 osób. Pamiętaj jednak, że projekt powinien być dostępny dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Jeśli planujesz projekt inwestycyjny nie na działce gminnej, potrzebujesz >>>zgodę dysponenta gruntem. Wypełniony wniosek wraz z listą poparcia oraz, w przypadku osób między 16-18 rokiem życia będących wnioskodawcami, >>>zgodę opiekuna prawnego należy złożyć w Urzędzie Miejskim do 20 lutego. Wymogi formalne są dokładnie przedstawione w rozdziale 3 regulaminu budżetu obywatelskiego.

Także, zanim zdecydujesz, co może być Twoim pomysłem, zapoznaj się z >>>regulaminem budżetu obywatelskiego i >>>harmonogramem – dowiedz się o wszystkich terminach.

Jeśli masz problem, pytanie,  z chęcią pomogą pracownicy w Referacie Projektów Współfinansowanych i Zamówień Publicznych w naszym UM:

tel. 757 547 728, e-mail: projekty@szklarskaporeba.pl

tel. 757 547 737, e-mail: zamowienia@szklarskaporeba.pl

 

Podrzucajcie pomysły w komentarzach albo na maila: glossp.redakcja@gmail.com. Może złożymy wspólny wniosek.

 

 

 

 

2020 Redakcja

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Na Dolnej jeszcze się władza z poprzedniego projektu nie wywiązała – remont skweru przy kościele, po co zgłaszać kolejne wnioski?

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje