5.8 C
Szklarska Poręba
czwartek, 22 lutego, 2024

Milczenie jest złotem

Wiele osób pyta nas, dlaczego nie odpowiadamy na zarzuty kierowane w naszym kierunku czy też personalnie do Burmistrza Mirosława Grafa. Obiecaliśmy Państwu kampanię pozytywną, bez agresji i zaczepek. Nie dajemy się również prowokować, a część oskarżeń trudno jest komentować ze względu na tak bardzo rzucającą się w oczy manipulację faktami. Bo jak reagować na informację, że poprzez niekompetencję Pana Grafa straciliśmy 6 milionów złotych, które już na nas przecież czekały i zaraz pod tym samym postem publikuje się dokument, w którym wyraźnie wskazany jest wnioskodawca…..PKP ( a nie Jelenia Góra ); jak odnieść się do zarzutów w sprawie apartamentowców, skoro bardzo wiele zgód na ich budowę wydano za czasów, kiedy poprzedni Burmistrz był najpierw Przewodniczącym rady a potem Burmistrzem ( o tym napiszemy wkrótce ); jak odnieść się do zarzutów, że Burmistrz Graf wydaje pieniądze i jeździ załatwiać nierealną olimpiadę, a z drugiej strony w programach zaznacza się, że burmistrz powinien być aktywny i pozyskiwać środki a nie siedzieć w urzędzie….Drodzy Państwo! Od dzisiaj na naszej stronie będziemy sukcesywnie przedstawiać nasz program, już wkrótce kandydaci na radnych rozpoczną swoje dyżury. Mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać i wspólnie po wyborach będziemy mogli dalej realizować program, który doprowadzi do poprawy NASZEGO wspólnego dobra, jakim jest Szklarska Poręba. Uśmiechu, spokoju i życzliwości życzymy:-)

- Reklama -

4 KOMENTARZE

 1. Szanowni z KWW Gospodarni dla miasta , to dobrze że jesteście uśmiechnięci i spokojni , widocznie macie ku temu powody w przeciwieństwie do części mieszkańców . Wracając do informacji o Waszym programie wyborczym ( w końcu podobno będzie dostępny ! hura !!! ) . Czekamy niecierpliwie bo miał się dzisiaj pojawić na stronie facebookowej ale na chwilę obecną , godzina 12:05 , jeszcze nie go nie widać . Pozdrawiam

  • Wiem ,jestem uparty jak osioł ale nie odpuszczę 🙂 bo nie lubię być traktowany niepoważnie . Szanowni z KWW Gospodarni dla miasta napisaliście dzisiaj na swojej oficjalnej stronie , cytuję : ” Od dzisiaj na naszej stronie będziemy sukcesywnie przedstawiać nasz program, już wkrótce kandydaci na radnych rozpoczną swoje dyżury. ” Jest godz. 21:40 a programu jak nie było tak nie ma .
   Czy dzisiaj się pojawi zgodnie z Państwa SŁOWEM ? Jeśli się dzisiaj nie pojawi to czy mam to traktować jako standard działań KWW Gospodarni dla miasta w przypadku wygranych przez Was wyborów ? Najpierw obietnice a jeśli chodzi o realizację ….. to “się zobaczy “.
   Sprawa prosta i fundamentalna zarazem – program wyborczy i dane słowo że DZISIAJ , 11 dni przed wyborami zostanie przedstawiony , nawet “sukcesywnie ” .
   Czekamy . Mamy jeszcze sporo czasu do 24.00 …. 🙂 Pozdrawiam

 2. I można kulturalnie? można!!! Można z klasą? można (no trzeba ją mieć). Można bez chamskich zagrywek, manipulacji? Spokojnie, cierpliwie z dystansem. Można. Jak w powiedzeniu : Ktoś “szczeka” a ktoś robi to co trzeba

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC