16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Głosuj na kobiety!

W niedzielę 6 marca odbędą się wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 6 (ulice: Armii Krajowej: od nr 1 do nr 10A, Dworcowa, Morcinka, Plac Sportowy, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego ). Zachęcamy do oddania głosu mieszkańców tej części Szklarskiej Poręby.

Pośród kandydatów mamy 2 Panie: Magdalenę Kroh-Siudak i Joannę Osińską oraz dwóch Panów: Stanisława Kozinę i Jana Tajsnera.

Stawiamy na Panie, ponieważ Rada Miejska Miasta Szklarska Poręba potrzebuje wzmocnienia damskiego ducha w swoim składzie. Panie w gremiach decyzyjnych i uchwałodawczych to konieczna przeciwwaga dla mężczyzn. Zwłaszcza, że obu Panów, Stanisława Kozinę oraz Jana Tajsnera już oglądaliśmy w samorządzie i mogliśmy sobie wyrobić zdanie o ich działalności. Radny Jan Tajsner nie wystosował w trakcie czteroletniej kadencji nawet jednej interpelacji, widać wszystko mu pasowało. Stanisław Kozina pożegnał się z samorządem w 2018 roku, bo nadepnął na odcisk urzędującemu burmistrzowi Mirosławowi Grafowi – chciał kandydować na stanowisko burmistrza w nadchodzących wyborach.

Kolejny radny burmistrza Grafa w Radzie to 100-procentowa gwarancja dla trwania obecnej sytuacji. Pan Kozina to dla wielu mieszkańców osoba, o której mówi się, że powoduje nim motywacja czysto ambicjonalna.

Paniom, Magdzie i Joannie, życzymy powodzenia!

Drodzy Wyborcy głosujcie na nasze mieszkanki!

 

2022 Redakcja

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Obie Panie pracowały za to w urzędzie miasta i wystarczająco się wykazały. Poza tym jedna z kandydatek wyprowadza się ze Szklarskiej więc problemy miasta raczej nie będą dla niej ważne

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje