1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 2 lutego, 2023

Głosuj na kobiety!

W niedzielę 6 marca odbędą się wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 6 (ulice: Armii Krajowej: od nr 1 do nr 10A, Dworcowa, Morcinka, Plac Sportowy, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego ). Zachęcamy do oddania głosu mieszkańców tej części Szklarskiej Poręby.

Pośród kandydatów mamy 2 Panie: Magdalenę Kroh-Siudak i Joannę Osińską oraz dwóch Panów: Stanisława Kozinę i Jana Tajsnera.

Stawiamy na Panie, ponieważ Rada Miejska Miasta Szklarska Poręba potrzebuje wzmocnienia damskiego ducha w swoim składzie. Panie w gremiach decyzyjnych i uchwałodawczych to konieczna przeciwwaga dla mężczyzn. Zwłaszcza, że obu Panów, Stanisława Kozinę oraz Jana Tajsnera już oglądaliśmy w samorządzie i mogliśmy sobie wyrobić zdanie o ich działalności. Radny Jan Tajsner nie wystosował w trakcie czteroletniej kadencji nawet jednej interpelacji, widać wszystko mu pasowało. Stanisław Kozina pożegnał się z samorządem w 2018 roku, bo nadepnął na odcisk urzędującemu burmistrzowi Mirosławowi Grafowi – chciał kandydować na stanowisko burmistrza w nadchodzących wyborach.

Kolejny radny burmistrza Grafa w Radzie to 100-procentowa gwarancja dla trwania obecnej sytuacji. Pan Kozina to dla wielu mieszkańców osoba, o której mówi się, że powoduje nim motywacja czysto ambicjonalna.

Paniom, Magdzie i Joannie, życzymy powodzenia!

Drodzy Wyborcy głosujcie na nasze mieszkanki!

 

2022 Redakcja

Poprzedni artykułManipulacja
Następny artykułMieszkańcy okręgu nr 6 wybrali
- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Obie Panie pracowały za to w urzędzie miasta i wystarczająco się wykazały. Poza tym jedna z kandydatek wyprowadza się ze Szklarskiej więc problemy miasta raczej nie będą dla niej ważne

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Badanie mammograficzne

“Miszczostwo”

Manipulacja czy urojenie?