11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Galeria kandydatów na stronie Lepsza Szklarska Poręba

Komitet Ryszarda Rzepczyńskiego na swojej stronie opublikował profile kandydatów. Każdy ma swojego maila. Teraz, zapewne reagują na maile do nich wysyłane, bo trwa kampania. A jak będzie później, gdy ktoś z nich wejdzie w skład rady miasta? Mieszkańcy Szklarskiej Poręby nie mają dobrych doświadczeń w tej kwestii. Kontakt z radnym był możliwy w trybie nieoficjalnym, sąsiedzkim lub na posiedzeniu komisji rady. Gotowość do kontaktu osoby radnego wydaje się “oczywistą oczywistością”. Jak będzie tym razem? Internet nie zapomina.

ryszard.rzepczynski@lepszaszklarskaporeba.pl
michal.pyrek@lepszaszklarskaporeba.pl
grazyna.slocinska@lepszaszklarskaporeba.pl
grzegorz.cirko@lepszaszklarskaporeba.pl
pawel.janczura@lepszaszklarskaporeba.pl
marzena.filusz@lepszaszklarskaporeba.pl
adrian.fitzet@lepszaszklarskaporeba.pl
cezary.karwowski@lepszaszklarskaporeba.pl
kamil.kasperowicz@lepszaszklarskaporeba.pl
radek.przybylski@lepszaszklarskaporeba.pl
asia.krawietz@lepszaszklarskaporeba.pl
piotr.koziol@lepszaszklarskaporeba.pl
sylwia.cybulska@lepszaszklarskaporeba.pl
bartek.wojcikiewicz@lepszaszklarskaporeba.pl
iwona.bialas@lepszaszklarskaporeba.pl

 

Pozostałe komitety wyborcze:

Szklarska Poręba dla Mieszkańców Grzegorza Sokolińskiego – nie ma adresów mail. Kontakt tylko przez Facebook’a z komitetem. Profile są sukcesywnie umieszczane na FB przemieszane z innymi postami.

Gospodarni Dla Miasta Mirosława Grafa – nie ma adresów do kandydatów – nie ma żadnych kandydatów, oprócz obecnego burmistrza. Kontakt przez Facebook’a z komitetem.

 


 

- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Kontakt z naszymi kandydatami na radnych i ze mną jak najbardziej możliwy w trybie nieoficjalnym, sąsiedzkim można nas po prostu do siebie zaprosić. Podobno bardzo zyskujemy przy bliższym poznaniu.
    Chętnie skorzystamy z zaproszenia.
    Można również się z nami spotkać w najbliższą środę 26.09.2018 o godzinie 18.00 w Hotelu na Skarpie ul. Okrzei 1 B. Zapraszamy.
    Więcej na: https://www.facebook.com/lepszaszklarskaporeba/
    oraz na: http://www.lepszaszklarskaporeba.pl/aktualnosci/

  2. W dniu dzisiejszym nasi kandydaci na radnych Iwona Białas i Piotr Kozioł osobiście zapraszali mieszkańców okręgu numer 12 i 15 rozdając zaproszenia na jutrzejsze spotkanie. Jutro kolejna okazja osobistego spotkania o godzinie 18.0o w hotelu NA SKARPIE ul. Okrzei 1 B. Miło mi będzie uścisnąć Panu dłoń i porozmawiać o problemach Szklarskiej Poręby oraz sposobach ich rozwiązania. Pozdrawiam i do zobaczenia jutro.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje