11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Budżet Obywatelski – górka saneczkowa

Obywatelsko Budżetowa
Miejska Górka Saneczkowa!

Uszczęśliwi Twoje dziecko i wnuka.

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu na projekty, które będą realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Można powiedzieć, że pierwszy etap naszej aktywności społecznej okazał się sukcesem – mamy 18 zgłoszonych i zweryfikowanych projektów. Teraz trzeba efektywnie zagłosować.

Ze swej strony gorąco namawiam wszystkich mieszkańców do oddania głosów na w ramach projektów ogólnomiejskich na projekt “Miejska Górka Saneczkowa”
O potrzebie stworzenia takiego miejsca słyszałem niejednokrotnie, zarówno od mieszkańców jak i odwiedzających nas gości. Idealne miejsce, w sposób spontaniczny obecnie wykorzystywane przez wielu zainteresowanych, to górka przy nowo budowanej ul. Stromej (prawa strona jadąc w dół od ul. Turystycznej). Teraz dzięki Państwa głosom może być to miejsce odpowiednio do tego celu przygotowane , właściwie ukształtowane i bezpieczne (z wyprofilowanym przeciwstokiem) .Dla rodziców i opiekunów dzieci bawiących się na stoku przewidziane są ławki . Myślimy też o specjalnej rynnie dla “jabłuszkowców”.

W miesiącach letnich może to być doskonałe miejsce piknikowe, chcemy założyć tam wytrzymały trawnik (trawa sportowa), a dzięki przeciwstokowi może tam powstać przestrzeń do np. koncertów lub innych prezentacji scenicznych.

Jeżeli chcecie Państwo takiego miejsca w Szklarskiej Porębie, zamiast np. nowych apartamentowców, to możemy je mieć. Wystarczy tylko zagłosować.

Głosować można w następujących miejscach:
Urząd Miasta,
Informacja Turystyczna,
Szkoła Podstawowa nr 1 ,
MOPS,
MOKSiAL,
Biblioteka Miejska.

W ramach mojej spontanicznej akcji “Poznaj swojego radnego” deklaruję przyjechanie z kartą do głosowania dla mniej mobilnych i dostarczenie Państwa głosu do urny. Wystarczy zadzwonić – tel. 502 208 150

Pozdrawiam i zapraszam do głosowania!

Piotr Kozioł, Radny

- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje