22 C
Szklarska Poręba
niedziela, 16 czerwca, 2024

Zaproszenie na 3 spotkanie komitetu Lepsza Szklarska Poręba

Zapraszamy na spotkanie przedwyborcze z kandydatem na burmistrza Ryszardem Rzepczyńskim i kandydatami na radnych do Rady Miejskiej: Sylwią Cybulską – Pyczak i Bartkiem Wójcikiewiczem. Tytułowa grafika nawiązuje do pasji Sylwii, która jest miłośniczką historii naszego miasta i całego regionu) i pasji Bartka (który jest fotografem i grafikiem).

 

Mam 40 lat, od urodzenia jestem mieszkanką Szklarskiej Poręby. Od dwudziestu lat moja praca jest związana z turystyką. Większą część życia zawodowego, prowadziłam pensjonat, a ostatnie 5 lat pracowałam na stanowisku kierownika hotelu. Stąd też, znane mi są problemy przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną.
Moją największą pasją jest historia Szklarskiej Poręby oraz Karkonoszy. Zależy mi na pielęgnowaniu tradycji naszego miasta w nawiązywaniu do stowarzyszeń artystów działających tutaj dawniej i tych funkcjonujących na naszym terenie obecnie. Interesują mnie ciekawostki dotyczące przeszłości Szklarskiej Poręby oraz historie związane z mieszkańcami.

Więcej>>>

 

Jestem mieszkańcem Szklarskiej Poręby od urodzenia. Tutaj się uczyłem (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki) i tutaj poznałem swoją żonę Annę, z którą mam 6-cio letnią córkę Mariannę. Oboje z żoną pracujemy w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Zajmuję się grafiką komputerową, fotografią artystyczną i komercyjną oraz filmem. Współpracuję z wieloma artystami z naszego miasta, z Sudeckim Centrum Kultury i Sztuki, z Referatem Promocji Miasta oraz kilkoma firmami ze Szklarskiej Poręby i nie tylko.

Więcej>>>

 

- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje