16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zaplanowana Szklarska Poręba

Jak powstrzymać niekontrolowaną zabudowę Szklarskiej Poręby przez apartamentowce ? Zapraszam do posłuchania. 

Rysiek Rzepczyński

- Reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Panie Rzepczynski w Pana wypowiedzi pojawia się słowo “nasze miasto”. Czy jest coś co Pana łączy że Szklarska oprócz tego, że w czasie wyborów zaintersowal się Pan “wolną posadką” w naszym mieście ?
    To samo się tyczy się innych kandytatow, którzy przyjechali z zewnątrz. Bycie “twarzą” naszego miasta zostawcie komuś kto faktycznie jest z naszego graj-dołka, wuefista, pocztowkarz czy Szklarska-Gesslerowa. Panu i innym z zewnątrz mówię NIE.

  2. Panie Rzepczyński to miasto jeszcze nie jest Wasze. Mówi pan o rzeczach które albo są już zrobione albo są w trakcie realizacji. Znaczącym natomiast problemem są decyzje z lat 2005-2014 ws warunków zabudowy. Jeszcze 11 “inwestycji” które posiadają takie decyzje jest niewybudowanych. Mało zabawne też w tym wszystkim jest to, że osoby które decyzje na lewo i prawo wydawały, które zostawiły Miejscowy Plan z szeregiem wad dziś głośno krzyczą STOP Apartamentowcom!!!.

  3. A dlaczego nie mielibyśmy dać szansy innym kandydatom ?
    Najważniejsze są umiejętności, doświadczenie, predyspozycje oraz determinacja i konsekwencja w działaniu . Pan Rzepczyński posiada te wszystkie niezbędne cechy i jest najlepszym kandydatem na stanowisko Gospodarza naszego Miasta. Niezdecydowanych oraz przeciwnych jak przedmówca zapraszam na spotkania organizowane przez pana Rzepczyńskiego – facet ma naprawdę pojęcie o pełnieniu tak ważnej funkcji.

  4. Panie Stefanie rzeczywiście zdarza się tak, gdy człowiek mocno utożsamia się ze sprawą czy też problemem którym się zajmuje traktując je jak “swoje”, “nasze”. Taki jestem. Ja jak coś robię, to na sto procent. Tak zawsze pracowałem w samorządzie. Ale zgoda. Jeżeli jest to dla Pana problem, to będę pilnował swoich emocji ale nie swojego zaangażowania. A w dobie otwartej Europy chyba nie warto zamykać się w kręgu jak Pan to był łaskawie zdefiniować ” wuefisty, pocztówkarza czy Szklarsko-Gesslerowej”. Chyba że nie to NIE. Rozumiem.

    • Panie Stefanie to jest właśnie ten moment żeby takich ja przekonać do tego, że to Pan jest alternatywą dla lokalnych kandytatow. Proszę powiedzieć dlaczego wybrał Pan Szklarską a nie Karpacz gdzie przez 10 lat był Pan vice ? Może lepiej będzie zacząć pracę w urzedziena innym stanowisku a dopiero po jakimś czasie ubiegać się o fotel burmistrza. A czy mam obawy o kandytatow z “zewnatrz“ to jasne, że mam bo nie wiem czego się po was spodziewać, jakie interesy wami kierują i kto za wami stoi. Natomiast jakimi osobami i to co za paznokciami mają Graf czy Sokolinski to większość z nas wie ale o Panu nic lub b. mało.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje