3.6 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 4 marca, 2024

Zabaw się w wyborcę :)

GŁOS SZKLARSKIEJ PORĘBY zaprasza Czytelników do zabawy w głosowanie na burmistrza. Udział powinni brać, wyłącznie uprawnieni mieszkańcy Szklarskiej Poręby. Redakcja nie ma wpływu na postępowanie internautów, więc prosi uprzejmie osoby nieuprawnione – nie psujcie nam zabawy.

Sonda będzie działać do 19.10.2018 roku do godziny 00:00. Po tej dacie zapada cisza wyborcza – sonda będzie widoczna, ale zablokowana. Uwaga na ważny szczegół! Z każdego urządzenia można kliknąć tylko raz! Następne kliknięcia nie będą naliczane. Szczelność systemu działa na 99%, więc – trolle – szkoda prądu!

Wiemy, że wybory to bardzo poważna sprawa, bo idzie o inwestycje, pieniądze, pracę, przyszłość, turystykę, wodociągi, pieniądze, śmieci, pieniądze i pieniądze bez końca, ale nie dajmy się zwariować! Im mniej zadęcia, tym lepiej. Proponujemy tę zabawę jako trening intelektualny przed prawdziwymi wyborami 21.10.2018 r. Spójrzmy na dzieci, z jaką powagą układają klocki 🙂 One się bawią i uczą koordynacji ruchów czy wyboru kolorów. Pobawmy się w podobny sposób, pomyślmy chwilę, na serio. Kto, z tych Państwa poniżej:

Katarzyna Bielańczyk Pszciuk
Łukasz Grzegorz Bogusz
Mirosław Graf
Ryszard Rzepczyński
Grzegorz Sokoliński
Anna Wondołowska Grabowska
?

a/ ma wizję perspektywicznego rozwoju miasta,

b/ na co dzień rokuje rozsądek, a nie chaos,

c/ rozumie na czym polega samorząd, jak działa miasto,

d/ zapewni poprawę komunikacji społecznej,

e/ zmieni Szklarską Porębę w miejsce do życia, a nie w fabrykę turystyczną?

 

>>>  przejdź do sondy

 

- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Panie Mirosławie Graf. Dziękuję, że nie rzuca Pan słów na wiatr, że można na Panu polegać , za to że kontakt z Panem jest taki prosty, a Pana reakcje na prośby są natychmiastowe. Dla nas jest Pan najlepszym kandydatem na Burmistrza 🙂 !
    Wyborcy Szklarskoporębianie

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC