16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Z rady miasta do rady powiatu

Jarosław Marcinkowski, obecny radny w Szklarskiej Porębie startuje do rady powiatu w Jeleniej Górze

Szanowni Państwo
Ostatnie 4 lata miałem zaszczyt reprezentować mieszkańców Szklarskiej Poręby w Radzie Miejskiej.
Ten czas to okres, w którym poznałem pracę samorządu, mierzyłem się z rozwiązywaniem problemów miasta i jego mieszkańców. To czas trudnej współpracy, słuchania ludzi, spierania się na argumenty. Nabyłem doświadczenia w pracy samorządu, wierzę, że moja wiedza i doświadczenie były przydatne dla rozwoju miasta.
Dzisiaj staję przed wyzwaniem reprezentowania mieszkańców naszego miasta w Radzie Powiatu Jeleniogórskiego. Chcę swoją wiedzę , doświadczenie zawodowe i to zdobyte w pracy radnego, wykorzystać, aby działać dla dobra Szklarskiej Poręby. 
Jestem kandydatem niezależnym, kandyduję z Komitetu Wyborczego Towarzystwa Wspierania Rozwoju Regionalnego „Razem dla Regionu”, nie reprezentuję żadnej partii politycznej.
W radzie powiatu chcę się zająć poprawą infrastruktury turystycznej a zwłaszcza drogami powiatowymi. Także współdziałaniem z organizacjami pozarządowymi oraz ścisłą współpracą z ościennymi gminami z zakresie realizacji zadań własnych powiatu.
Proszę Was o głos w wyborach w dniu 21.10.2018

- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Panu radnemu dziękujemy…że już nie kandyduje. Teoretycznie miał Pan w radzie reprezentować Średnią….i tyle Pana widzieliśmy. Coś się chyba nie tak z okręgami skoro radnym ze Średniej został gość z Górnej. No nie było problemu gdyby był aktywny w rozwiązywaniu spraw i problemów “swojej” dzielnicy. Ale niestety nie był. W radzie też jak mi się wydaje raczej działał destrukcyjnie niż twórczo (to moja prywatna opinia) mimo że przez krótki czas był jej wiceprzewodniczącym. Zdecydowanie jednak rozczarował. Teraz do powiatu? No może faktycznie tam są bardziej potrzebni mierni ale wierni. Bez urazy.

  2. Szanowna Pani Ewo
    Okręg , który jeszcze reprezentuję w radzie, ma granice od początku ulicy Kopernika , poprzez tzw. osiedle “leśników”, ulice Hofmana, Matejki, Brzozowa, Muzealna,Waryńskiego. Jestem mieszkańcem tego okręgu. Z drugiej strony, kandydatem na radnego nie musi być mieszkaniec danego okręgu, co jest zgodne z prawem.
    Ocena mojej pracy w radzie jest Pani subiektywnym zdaniem. Życzę Pani wyboru do rady miasta i działania na rzecz mieszkańców okręgu. Pozdrawiam.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje