3.4 C
Szklarska Poręba
środa, 21 lutego, 2024

Wystartował.

Szanowni Państwo!!! Drodzy Mieszkańcy Szklarskiej Poręby

Teraz już oficjalnie  Serdecznie witamy na naszym profilu KWW Gospodarni dla Miasta. Nasz komitet tworzą osoby, które znacie na co dzień z ich pracy i społecznego zaangażowania, to Wasi sąsiedzi i znajomi. Są wśród nas przedstawiciele różnych środowisk Szklarskiej Poręby. Ponieważ chcemy łączyć a nie dzielić. Jesteśmy gotowi do współpracy z każdym komu dobro Szklarskiej Poręby leży na sercu.

Chcemy budować sympatię mieszkańców do naszego miasta. Oferujemy dialog, z którego wynika zawsze wiele dobrego. Z chęcią wsłuchiwać się będziemy w głosy mieszkańców Szklarskiej Poręby, bo miasto powinno być przyjazne właśnie mieszkańcom. Wszystkim.

Ciekawi jesteśmy Państwa opinii i pomysłów, choć swoich na dalszy rozwój Szklarskiej Poręby mamy wiele. Dziś łatwiej będzie je realizować bowiem sytuacja finansowa miasta jest o niebo lepsza niż cztery lata temu.

Jaka jest dzisiaj nasza mała Ojczyzna – wszyscy wiemy. W jakim kierunku będzie się rozwijać zadecydujecie Wy. To Wy zdecydujecie czy wasi przedstawiciele w samorządzie będą niezależni, pracowici i odważni.

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli swoje podpisy na listach poparcia. Dziękujemy za życzliwość i ciepłe przyjęcie w Państwa domach.

Zapraszamy do spotkań i rozmów o Szklarskiej Porębie.

Z oficjalnego posta na Facebook’u

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC