-1.5 C
Szklarska Poręba
czwartek, 8 grudnia, 2022

Wystartował.

Szanowni Państwo!!! Drodzy Mieszkańcy Szklarskiej Poręby

Teraz już oficjalnie  Serdecznie witamy na naszym profilu KWW Gospodarni dla Miasta. Nasz komitet tworzą osoby, które znacie na co dzień z ich pracy i społecznego zaangażowania, to Wasi sąsiedzi i znajomi. Są wśród nas przedstawiciele różnych środowisk Szklarskiej Poręby. Ponieważ chcemy łączyć a nie dzielić. Jesteśmy gotowi do współpracy z każdym komu dobro Szklarskiej Poręby leży na sercu.

Chcemy budować sympatię mieszkańców do naszego miasta. Oferujemy dialog, z którego wynika zawsze wiele dobrego. Z chęcią wsłuchiwać się będziemy w głosy mieszkańców Szklarskiej Poręby, bo miasto powinno być przyjazne właśnie mieszkańcom. Wszystkim.

Ciekawi jesteśmy Państwa opinii i pomysłów, choć swoich na dalszy rozwój Szklarskiej Poręby mamy wiele. Dziś łatwiej będzie je realizować bowiem sytuacja finansowa miasta jest o niebo lepsza niż cztery lata temu.

Jaka jest dzisiaj nasza mała Ojczyzna – wszyscy wiemy. W jakim kierunku będzie się rozwijać zadecydujecie Wy. To Wy zdecydujecie czy wasi przedstawiciele w samorządzie będą niezależni, pracowici i odważni.

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli swoje podpisy na listach poparcia. Dziękujemy za życzliwość i ciepłe przyjęcie w Państwa domach.

Zapraszamy do spotkań i rozmów o Szklarskiej Porębie.

Z oficjalnego posta na Facebook’u

Poprzedni artykułPing – pong.
Następny artykułKamera i lans.
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Koniec samowoli?

Kamieńczyk ściekiem

Zaczadzeni smrodem

Głosuj na kobiety!