0.6 C
Szklarska Poręba
czwartek, 2 lutego, 2023

(Wy)mowa białych koszul

KWW dla Mieszkańców pięknie prezentuje swoich kandydatów na radnych oraz kandydata na burmistrza. Uśmiechnięte twarze, białe koszule wskazujące na czystość intencji. Tylko czy kandydaci, nie słyszeli o komunikacji niewerbalnej? O czym mówią założone ręce? Czy osoby z plakatu są tak pewne wygranej, że z pewnością siebie oczekują na wynik wyborów? Czy może tak zamierzają pracować “Dla Mieszkańców”, siedząc z założonymi rękami? Może nie chcą, by patrzono im na ręce? Mowa ciała tej pozycji (pozycja zamknięta) mówi o tym, że osoba przyjmująca taką postawę przejawia wycofanie, arogancję, negatywne nastawienie, odgrodzenie od świata oraz poczucie wyższości. Miejmy nadzieję, że to tylko przypadek, a KWW dla Mieszkańców, jak w nazwie komitetu, cech pozycji zamkniętej nie posiada.

Sylwia Cybulska Pyczak
Kandydatka do rady miasta z klubu Lepsza Szklarska Poręba.

Więcej o mowie ciała >>>

Wykorzystano: http://www.psychologiawygladu.pl/2015/04/mowa-ciaa-wyznacza-to-kim-jestes-i-jak.html

 

- Reklama -

5 KOMENTARZE

    • Panie Józefie; nie jest to żadna teoria spiskowa dziejów; widocznie po prostu ktoś się pomylił w składzie. Kandyduję na funkcję radnego z okręgu nr 1 w Szklarskiej Porębie Dolnej.

  1. A co do mowy ciała to na dwoje babka wróżyła: “Równie często spotykana jest poza skrzyżowanych rąk jako postawa pewności (zwana postawą szefa). Polega ona na wsunięciu palców pod pachy i wyeksponowaniu kciuków na zewnątrz. Osoba taka jest pewna swoich kwalifikacji zawodowych i niezbędności w firmie lub w danym gronie osób.” 😉

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Badanie mammograficzne

“Miszczostwo”

Manipulacja czy urojenie?