0.5 C
Szklarska Poręba
wtorek, 16 kwietnia, 2024

(Wy)mowa białych koszul

KWW dla Mieszkańców pięknie prezentuje swoich kandydatów na radnych oraz kandydata na burmistrza. Uśmiechnięte twarze, białe koszule wskazujące na czystość intencji. Tylko czy kandydaci, nie słyszeli o komunikacji niewerbalnej? O czym mówią założone ręce? Czy osoby z plakatu są tak pewne wygranej, że z pewnością siebie oczekują na wynik wyborów? Czy może tak zamierzają pracować “Dla Mieszkańców”, siedząc z założonymi rękami? Może nie chcą, by patrzono im na ręce? Mowa ciała tej pozycji (pozycja zamknięta) mówi o tym, że osoba przyjmująca taką postawę przejawia wycofanie, arogancję, negatywne nastawienie, odgrodzenie od świata oraz poczucie wyższości. Miejmy nadzieję, że to tylko przypadek, a KWW dla Mieszkańców, jak w nazwie komitetu, cech pozycji zamkniętej nie posiada.

Sylwia Cybulska Pyczak
Kandydatka do rady miasta z klubu Lepsza Szklarska Poręba.

Więcej o mowie ciała >>>

Wykorzystano: http://www.psychologiawygladu.pl/2015/04/mowa-ciaa-wyznacza-to-kim-jestes-i-jak.html

 

- Reklama -

5 KOMENTARZE

    • Panie Józefie; nie jest to żadna teoria spiskowa dziejów; widocznie po prostu ktoś się pomylił w składzie. Kandyduję na funkcję radnego z okręgu nr 1 w Szklarskiej Porębie Dolnej.

  1. A co do mowy ciała to na dwoje babka wróżyła: “Równie często spotykana jest poza skrzyżowanych rąk jako postawa pewności (zwana postawą szefa). Polega ona na wsunięciu palców pod pachy i wyeksponowaniu kciuków na zewnątrz. Osoba taka jest pewna swoich kwalifikacji zawodowych i niezbędności w firmie lub w danym gronie osób.” 😉

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje