KWW dla Mieszkańców pięknie prezentuje swoich kandydatów na radnych oraz kandydata na burmistrza. Uśmiechnięte twarze, białe koszule wskazujące na czystość intencji. Tylko czy kandydaci, nie słyszeli o komunikacji niewerbalnej? O czym mówią założone ręce? Czy osoby z plakatu są tak pewne wygranej, że z pewnością siebie oczekują na wynik wyborów? Czy może tak zamierzają pracować “Dla Mieszkańców”, siedząc z założonymi rękami? Może nie chcą, by patrzono im na ręce? Mowa ciała tej pozycji (pozycja zamknięta) mówi o tym, że osoba przyjmująca taką postawę przejawia wycofanie, arogancję, negatywne nastawienie, odgrodzenie od świata oraz poczucie wyższości. Miejmy nadzieję, że to tylko przypadek, a KWW dla Mieszkańców, jak w nazwie komitetu, cech pozycji zamkniętej nie posiada.
Sylwia Cybulska Pyczak
Kandydatka do rady miasta z klubu Lepsza Szklarska Poręba.
Więcej o mowie ciała >>>
Wykorzystano: http://www.psychologiawygladu.pl/2015/04/mowa-ciaa-wyznacza-to-kim-jestes-i-jak.html
Jaką rolę ma Przemysław Wiater, że jest dwukrotnie pokazany na zdjęciach kandydatów?
Panie Józefie; nie jest to żadna teoria spiskowa dziejów; widocznie po prostu ktoś się pomylił w składzie. Kandyduję na funkcję radnego z okręgu nr 1 w Szklarskiej Porębie Dolnej.
Nie zauważyłem! No to mamy nowy wątek! Musi mieć się na baczności, bo jak wygra, to opozycja może go oskarżyć o podwójne głosowanie :)))
A co do mowy ciała to na dwoje babka wróżyła: “Równie często spotykana jest poza skrzyżowanych rąk jako postawa pewności (zwana postawą szefa). Polega ona na wsunięciu palców pod pachy i wyeksponowaniu kciuków na zewnątrz. Osoba taka jest pewna swoich kwalifikacji zawodowych i niezbędności w firmie lub w danym gronie osób.” 😉
Zapomnieli dodać zdjęcie ? Joanny Ślazyk i dlatego Przemek Wiater jest dwa razy ?