11.8 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Wszystko idzie ku dobremu!

Mam tutaj na myśli sprawę zawiązania zajęć tanecznych dla dzieci na terenie Szklarskiej Poręby. Od dawna chciałam realizować swoje pomysły w tym mieście, ale do tej pory trudno było dotrzeć do lokalnej społeczności. Dzięki mediom i Internetowi – jak to bywa w „tych” czasach – udało mi się uzyskać z Wami, drodzy Państwo nić porozumienia.

Bardzo miłym dla mnie zjawiskiem jest fakt, iż mój pomysł został i jest odbierany pozytywnie. Już na tę chwilę wiem, że ruszam z zajęciami tanecznymi dla dzieci od października. Zajęcia, wstępnie, będą odbywały się w środy, a pewnym jest, że z małymi tancerzami będę widywała się na sali Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Mam nadzieję, że grupa wraz z biegiem czasu będzie się rozrastać.
W niedługim czasie ruszy promocja zajęć. Pojawią się informacje na moim prywatnym profilu Facebook’owym, ukaże się także informacja na łamach Głosu Szklarskiej Poręby, a także w placówkach szkolnych zawisną plakaty. Nie mniej jednak, nie chciałabym spoczywać na laurach i pracować tylko z najmłodszymi. Po jednym z komentarzy pod moim ostatnim artykułem, zrodził się pomysł zawiązania zajęć tanecznych/zespołu dla dorosłych. Zatem, idźmy za ciosem! Drodzy Czytelnicy i nie tylko – jeżeli macie ochotę spróbować swoich sił w tańcu ludowym, poprawić formę, wypocić stres i zmęczenie, dać upust emocjom i przede wszystkim dobrze się bawić na sali tanecznej zapraszam. Bym mogła ruszyć z zajęciami potrzebne są przynajmniej 4 osoby.
Wszystkich zainteresowanych oraz chętnych zapraszam do komentowania tego artykułu. Odezwijcie się drodzy Państwo i dajcie znać, co sądzicie o takim pomyśle 🙂

 

   Agata Tamioła

 

Wykorzystano: Pixabay

Poprzedni artykułSprzątanie
Następny artykułNawet 5 lat!
- Reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Bardzo namawiam wszystkich mieszkańców do spróbowania swoich tanecznych sił, to może być świetna zabawa!
    Ja potwierdzam swój akces i czekam na innych chętnych:)

  2. Pani Dominiko, dziękuję za pomoc, niech Pani namawia:) ostatnio uzgadniając w MOKSIALu zajęcia dla dzieci wspominałam też o zajęciach dla dorosłych wiec ja biorę sprawę na poważnie. Jeśli będziemy mieć jeszcze dwie osoby, najlepiej mężczyzn – bo ja i Pani juz jesteśmy – to możemy ruszać. Nie mniej jednak nie ma tez jakiegoś przymusu, że szukamy tylko mężczyzn teraz, kobietki tez serdecznie zapraszam, tanczyc można na wiele sposobów, niekoniecznie zawsze w parze.:)

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje