Szklarska Poręba
piątek, 29 marca, 2024

Wiosenny Turniej Tenisowy

Szklarska Poręba – Piechowice 23.03.2019 r. i 30.03.2019 r.

Tenisiści ze Szklarskiej Poręby i Piechowic przywitali wiosnę, rozgrywając turniej tenisowy na kortach przy hotelu „Las” w Piechowicach i „Orliku” na Białej Dolinie w Szklarskiej Porębie. Pogoda dopisała w sobotę 23.03.2019 r. co umożliwiło rozegranie systemem „trójkowym” kwalifikacji.  Z każdej trójki, do dalszych gier zakwalifikowały się dwie osoby. W wyniku gier prowadzonych systemem pucharowym wyłonionych zostało trzech tenisistów. Ze względu na niedzielne opady deszczu finały zostały przełożone.

W sobotę dnia 30.03.19. rozegrane zostały finały. Zwycięzcą został Andrzej Policht ze Szklarskiej Poręby, drugie miejsce zajął Tomek Kocioła z Piechowic, na trzecim miejscu uplasował się Wojtek Ciszewicz ze Szklarskiej Poręby. Finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez MOKSIAL ze Szklarskiej Poręby.

Na zakończenie turnieju rozegrano towarzyskie spotkanie deblowe „Senior 60+” między mieszkańcami Szklarskiej Poręby i Piechowic.

Organizatorzy turnieju : hotel „Las” w Piechowicach, kort tenisowy “Biała Dolina” i MOKSIAL ze Szklarskiej Poręby.