5.8 C
Szklarska Poręba
czwartek, 22 lutego, 2024

Wątpliwe pomysły

Gdzie i na jakich warunkach zostanie przeniesiony Zakład Gospodarki Komunalnej w Szklarskiej Porębie, który dziś zakłóca rekreacyjną atmosferę w centrum kurortu? To ostatnio gorący temat w mieście. Ponad pół roku temu pojawiła się oferta prywatnego przedsiębiorcy, który dysponuje odpowiednią działką w Szklarskiej Porębie Dolnej. Nowe rozwiązanie na lokalizację bazy MZGK podoba się burmistrzowi oraz radnym, ale część z nich uważa, że Mirosław Graf zbyt łatwo przystaje na warunki oferenta…”

Czytaj w portalu “Szklarska Poręba: co z zakładem komunalnym?”   >>> NJ24.pl

 

JO

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Jeden z komentarzy w portalu:

    “Przekazanie działek jest bez sensu. Każdy zdaje sobie sprawę, że działki w Szklarskiej nie spadają z ceny a wręcz odwrotnie. Żeby było ok. powinno się zapłacić gotówką a nie jakieś dziwne zamiany.”

    A dlaczego bez sensu? Jeżeli ustali się rzetelne ceny nieruchomości, a nie zaniżone, to zamiana jest w porządku.

  2. Nie biadolcie. Nie opowiadajcie o jakimś wyimaginowanym przedsiębiorcy. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, ale wszyscy udają, że nie wiedzą. Nie ma w tym nic złego. Jeżeli jest to robione transparentnie, to jaki problem. Aaaaa… no tak! Znowu kogoś ukłuło w oko, że ktoś inny jest bardziej zaradny.

    Jak ktoś ma dwie krowy, a ja jedną, to nie zrobię nic, żeby mieć dwie, ale zawsze mogę coś zrobić, żeby ten pierwszy nie miał ani jednej… taka polaczkowa mentalność.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC