16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Spotkanie w sprawie oczyszczalni w UM

7 września (poniedziałek) o godzinie 15:00 w Urzędzie Miejskim przy ul. Granitowej 2 będzie miało miejsce spotkanie w sprawie zatruwania rzeki Kamiennej z prezesem KSWiK Dariuszem Darażem. Zapraszamy wszystkich przejętych obecną sytuacją środowiska w Szklarskiej Porębie.

Pokażmy, że zależy nam na naszym mieście, na Karkonoszach i Górach Izerskich, na regionie, w którym mieszkamy, pracujemy, uczymy się i wypoczywamy. Dosyć pustosłowia i bezradności.

 

 

 

2020 Redakcja

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Chętnie przyjdę i pokrzyczę. Mam prośbę do Pana Michała w sprawie ul. Klimatycznej. Kilka fotek i komentarz bo płakać aż się chce na wykonanie. Jak można kłaść kostkę bez korytowania i odpowiedniej grubości podbudowy. Wystarczy spojrzeć przy MOPSIE. Ciekawe czy Pan Wnuczak się pod tym podpisze razem z inspektorem nadzoru(jeśli takowy jest)

  2. Apel do mieszkańców w dniu 07 2020 r o godz 15.00 w Urzędzie Miasta odbędzie się spotkanie z KSWiK .Zwracam się z prośbą o liczne przybycie na te spotkanie ,zadamy pytanie co dalej z oczyszczllnią kto za to zapłaci .MY MIESZKAŃCY jak mi wiadomo co roku woda i ścieki miały być obniżanie .KSWiK planuje podwyżki za wodę 5zł , ścieki 5zł razem 10zł dodatkowo co m-c .

  3. Mam pytanie, czy już coś wiadomo w sprawie zaskarżonej Uchwały Rady w sprawie powołania Przewodniczącego Rady Miasta Pana Lichockiego, którą zaskarżyło Towarzystwo Przyjaciół Szklarskiej Poręby. Sprawa odbyła się 03.08.2020 r.

  4. Czy ktoś zna bieżącą działalność Towarzystwa Przyjaciół Szklarskiej Poręby? Wyłączając zaskarżenie uchwaly 🙂

  5. Wyrok prawomocny Pan Lichocki już nie jest Przewodniczącym Rady Miast Szklarska Poręba. Co dalej, kto zostanie Przewodniczącym Rady Miasta, oto jest pytanie.

  6. Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu stwierdził nieważność uchwały Rady Miejskiej w przedmiocie wyboru Przewodniczącego. Na posiedzeniu w dniu 3 września 2020 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdził nieważność uchwały Rady Miejskiej w Szklarskiej Porębie nr XVll /164B/19 z dnia 30.10.2019r w przedmiocie wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej. Kogo Rada Miasta wybierze na nowego Przewodniczącego RM? Co będzie z uchwałami przyjętych na sesjach, czy stracą ważność?

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje