0.5 C
Szklarska Poręba
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Sesja Rady Miejskiej 29 czerwca

W dniu 29 czerwca o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie przy ul. Obrońców Pokoju rozpocznie się XXVIII Sesja Rady Miejskiej.

Najważniejszym tematem sesji będzie przedstawienie przez Burmistrza Szklarskiej Poręby >>>raportu o stanie gminy za 2019 r. oraz debata z udziałem mieszkańców i radnych nad przedstawionym raportem. Podsumowaniem dyskusji będzie udzielenie wotum zaufania Burmistrzowi Szklarskiej Poręby.

Drugim ważnym tematem będzie rozpatrzenie sprawozdania Burmistrza Szklarskiej Poręby z wykonania budżetu za 2019 r. W ramach tego punktu obrad przedstawiona zostanie opinia Komisji Rewizyjnej o wykonaniu budżetu za 2019 r., przedstawiony zostanie wniosek Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Burmistrza za 2019 r. oraz przeprowadzona zostanie dyskusja.

Cały program sesji znajduje się na stronie:
>>>link

Sesja odbędzie się z zachowaniem wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Mieszkańców Szklarskiej Poręby chcących wziąć udział w sesji proszę o zabezpieczenie się w środki ochrony osobistej.

 

 

 

Janusz Lichocki – przewodniczący RM

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje