11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Ryszard Rzepczyński dziękuje

DRODZY MIESZKAŃCY SZKLARSKIEJ PORĘBY
Za nami druga tura wyborów.
Serdecznie dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, w tym akcie obywatelskiego decydowania o sprawach miasta. Chciałbym złożyć gratulacje panu Mirosławowi Grafowi nowemu burmistrzowi Szklarskiej Poręby i życzyć skutecznej realizacji co najmniej 50% celów z programu KWW Gospodarni dla miasta.
Równocześnie chcę przekazać, zgodnie z obietnicą, spis zadań do realizacji zdefiniowany tydzień temu przez młodych ludzi z miast pod Szrenicą.
Jestem pewny ze Szklarska Poręba będzie LEPSZA.
RYSZARD RZEPCZYŃSKI

 

Joanna Krawietz  Joanna Krawietz Ryszard Rzepczyński, wielkie podziękowania! Za profesjonalną i merytoryczną kampanię, jakiej nikt dotąd w Szklarskiej Porębie nie zrobił. Za kulturę języka i szacunek dla intelektu wyborcy. Za perfekcyjne przeprowadzenie debaty i traktowanie z powagą wszystkich rozmówców, także adwersarzy. O zainteresowanie potrzebami mieszkańców okręgów, organizacji pozarządowych, młodzieży, seniorów. Tej nowej jakości i klasy będzie teraz bardzo brakować. Dzięki

Michał Zakrzewski Michał Zakrzewski Ja proponuję teraz patrzeć bacznie na ręce nowowybranemu burmistrzowi, oraz rozliczać go ze wszystkiego. W końcu zawiaduje naszym majątkiem a nie swoim. Do tego sprawdzić wszystkie zaplanowane inwestycje deweloperskie jakie mają powstać w Szklarskiej. Itd.
Ryszard Rzepczyński Ryszard Rzepczyński Kampania wyborcza już się skończyła. Te problemy, o których Pan wspomina to zadania dla Obywatelskiej Szklarskiej Poręby. Oczywiście w każdej sytuacji mieszkańcy oraz burmistrz mogą liczyć na moją radę i pomoc.
Daria Czerska  Daria Czerska Co kadencja to jakaś nowość. Wystarczy. Już dobrze się mieszkańcy rozejrzeli skoro pierwszy raz odkąd przynajmniej pamiętam , na drugą kadencję wybrali tego samego Burmistrza w osobie Pana Grafa. Coś w tym musi być-nieprawdaż ?
Ryszard Rzepczyński Ryszard Rzepczyński Tradycja? Nowa?
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Dziękujemy Panu za wspaniałą kampanię merytoryczną. Dziękujemy za nadzieję na lepszą Szklarską. Mamy również nadzieję, że Pana plany i ambicje zmobilizują obecnego burmistrza do działania. Gratulujemy Panu Grafowi i Panu Rzepczyńskiemu!!!

  2. Uważam, że dzięki umiejętnościom i kompetecjom Ryszarda Rzepczyńskiego wykonaliśmy świetną robotę. Kandydat KWW Leszpa Szklarska Poręba pracował i zaangażował się w 100 % Jego postawa obywatelska oraz szacunek do drugiego człowieka sprawił, że ostatnie misiące były pełne aktywności, twórczej pracy, dialogu i zdobywania wiedzy na temat pracy samorządu. Nie pozostaje nic innego tylko pracować dalej! To był bardzo dobry czas. Dzięki :)!

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje