16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Radni dziękują

Radni, którzy znaleźli, przed południem, (uaktualnienie – oraz wieczorem) chwilę na osobiste podziękowanie wyborcom na Facebook’u.

Od Red.: wpisy aktualizujemy na bieżąco.

Chcę bardzo gorąco podziękować Wszystkim moim wyborcom! Udało się, zdobyłem wg wstępnych wyników najwięcej głosów w okręgu nr 4. Wydaje się że Nowa Rada będzie bardzo podzielona, wierzę jednak że jesteśmy w stanie się jak najszybciej zjednoczyć a każdy z Nas w pełni wykorzysta Swoją wiedzę w pracy dla mieszkańców i miasta. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję!

Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla kandydującego do Rady Miasta z okręgu nr 1 Michała Pyrka za dobrą, merytoryczną kampanię wyborczą z nadzieją na dalszą współpracę na rzecz miasta i Szklarskiej Poręby Dolnej

Rafael Rafal Wroblewski udostępnił post.
8 października o 10:47 ·
Kto by pomyślał, że ja, człowiek morza i upałów, niczym Odys, odnajdę swoją Itakę w Szklarskiej Porębie:-) Ale skoro się tak stało i jest mi tu dobrze, to dlaczego nie pomagać działając w Radzie:-)
Dzień dobry. Jakoś przespałem tę noc, wiedziałem, że wyniki będą nad ranem. JESTEM RADNYM Rady Miejskiej Szklarskiej Poręby. Dziękuję wszystkim. Nie zawiodę.
Dziękuję bardzo moim wyborcom za oddany głos na mnie. Nie udało mi się wejść do Rady, ale bardzo się cieszę z obecnego wyboru gdyż większość Radnych to moi znajomi, koledzy i koleżanki.Życzę Wam owocnej pracy, bez poróżnień i podziałów, by jednym Wspólnym głosem móc decydować o przyszłości naszego miasta i mieszkańców. Jeszcze raz gratuluję !!! Izabela Broś.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Otrzymałam ogółem 56 głosów. Wygrała Małgorzata Fiodorów z wynikiem 67 głosów 😀 życzę powodzenia w Radzie Miasta i spełnienia obietnic wyborczych
Kochani!!!
Wczoraj każdy z nas oddał głos, wyznaczając tym samym kurs dla Szklarskiej Poręby na następne pięć lat.
Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos, rozmowy z Mieszkańcami dały nam ogromną wiedzę i mamy nadzieję nadal ją wykorzystywać dla dobra Naszego Miasta.
Dziękuję Każdemu z całego serca❤️ za oddany na mnie głos.
Szanowni Państwo, mieszkańcy okręgu nr 7
Pragnę gorąco podziękować każdemu kto obdarzył mnie swoim zaufaniem i oddał głos na moją osobę. Niestety nie udało się tym razem, wygrał lepszy. Wszystkim Radnym życzę dobrej współpracy z Burmistrzem oraz wzajemnego szacunku, zrozumienia, umiejętności osiągania kompromisu i wiary w to, że praca na rzecz rozwoju naszego miasta warta jest szczególnego zaangażowania i poświęcenia.
Chciałabym również podziękować wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego, członkom Miejskiej Komisji Wyborczej oraz Obwodowych Komisji Wyborczych za trud włożony w wykonanie zadań przed wyborami, jak i w dniu wyborów.
Ze swojej strony zapewniam wszystkich, że nadal będę służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.
Drodzy Mieszkańcy! Dziękujemy za głosy poparcia, dziękujemy za słowa wsparcia! Dziękujemy za Wasze zaufanie! Nowym Radnym – wszystkim bez wyjątku – gratulujemy i życzymy powodzenia ! Życzymy przede wszystkim tego, żeby ponad podziałami dbać o dobro naszego Miasta i podejmować rozsądne decyzje. Wierzymy, że taka współpraca jest możliwa. Wierzymy, że razem możemy więcej!
Szanowni Państwo !
Jest to mój pierwszy wpis na facebook-u, bliżej mi raczej do Gutenberga niż do Zuckerberga… 🙂
Chcę jednak tą drogą podziękować wszystkim , którzy obdarzyli mnie zaufaniem i postanowili zagłosować na moją osobę. Postaram się Państwa nie zawieść .
Przy tej okazji apeluję do wszystkich – by Szklarska stała się lepsza potrzebny nam jest nowy leader – Ryszard Rzepczyński. Głos oddany na niego to gwarancja pozytywnych zmian w naszym Mieście.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla kandydującego do Rady Miasta z okręgu nr 1 Michała Pyrka za dobrą, merytoryczną kampanię wyborczą z nadzieją na dalszą współpracę na rzecz miasta i szczególnie Szklarskiej Poręby Dolnej

    • Dziękuję Panie Przemku. Myślę, że te wybory ujawniły w Szklarskiej zasadniczą dla najbliższych lat kwestię – dostrzeganie potrzeby zmiany w postaci planowego działania w gminie. Pomysł, który z jednej strony poprawi sytuację mieszkańca w relacjach z gminą, jak też wciągnie go w akcję kreacji przestrzeni miasta. Wielu wyborców postawiło po prostu na myślenie, przewidywanie, kreatywność. Mają dość spadku jakości życia w Szklarskiej. Na naszych oczach pojawiła się szansa na budowę świadomej społeczności lokalnej, która będzie potrafiła zdefiniować swój wspólny interes i go później bronić. Niezależnie od pomysłów włodarzy miasta, czy ich braku. Współpraca na pewno, dla miasta i dla Dolnej. Pozdrawiam!

  2. A Pan Grzegorz S. nie będzie łaskaw podziękować ? Czyżby się obraził na SUWERENA ? Czy w Nim aż tak wysoka, nie tylko osobista klasa ?

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje