8.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Pytania do kandydatki na burmistrza

Kandydatka na burmistrza, pani Anna Wondołowska-Grabowska z Rodziny Karkonoskiej zaczęła swoją kampanię. Poniżej kilka fragmentów listu przesłanego do redakcji. List został przesłany z innego powodu, ale w dużej części zawierał ewidentnie, kampanijną treść. Do tej treści Redakcja formułuje kilka pytań. Może kandydatka skorzysta z tego sposobu kontaktu z cząstką elektoratu miasta, która zagląda na stronę GŁOSU SZKLARSKIEJ PORĘBY? Istnieje profil kandydatki na Facebook’u, ale brak tam ruchu.

 

Przykład: apartamentowce – drażliwy temat. Poprzedni włodarze miasta akceptowali taki stan rzeczy. Jestem przekonana, że wszyscy w kampanii będą opowiadać się przeciwko ich budowie, nawet najbardziej zagorzali zwolennicy. Który z obecnych kandydatów (zgodnie z oczekiwaniem mieszkańców) zablokuje budowę apartamentowców?

  1. Obecnie jest wydanych kilkanaście pozwoleń na budowę. Proszę o informację w jaki sposób zamierza Pani zablokować kilkanaście inwestycji?
  2. Na czym opiera Pani swoje przekonanie, że wszyscy w kampanii będą opowiadać się przeciwko budowie apartamentowców? Czy przeprowadziła Pani jakieś badania wśród mieszkańców?
  3. Jakie działania systemowe zamierza Pani podjąć, aby ograniczyć w mieście powstawanie nowych apartamentowców?
  4. Czy zamierza Pani również ograniczyć budowę aparthoteli?

 

Strona na Facebook’u została założona przez Rodzinę Karkonoską tylko i wyłącznie na potrzeby kampanii wyborczej, jako platforma informacyjna,

Na Pani Facebook’u nic się nie dzieje. Nie wszyscy używają internetu. Jest Pani człowiekiem zupełnie w mieście nieznanym. Czy planuje Pani prowadzenie spotkań z wyborcami? Gdzie, kiedy? Do wyborów zostało 10 dni. W jaki sposób, poważnie traktowani wyborcy, mają Panią poznać?

 

Drodzy Facebook’owicze i Mieszkańcy Szklarskiej Poręby nie pozwólcie sobą manipulować. Sami zdecydujcie, co dla Was jest najlepsze! Nie dla moich Konkurentów, nie dla mnie, tylko dla Was!  

Formułuje Pani zarzuty o jakiejś manipulacji na skalę miasta. Czy to tylko taka retoryka kampanijna obliczona na wzbudzenie emocji, czy ma Pani jakieś konkretne dane na temat takiej manipulacji?

Poprzedni artykułGospodarni jednak nie milczą
Następny artykułObiecują centrum sportu
- Reklama -

1 KOMENTARZ

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje