16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Powtórka z rozrywki

Okazja!!!

Chcesz ponownie złożyć hołd Burmistrzowi, prywatnie przesympatycznemu “naszemu Mirkowi”, pierwszemu, w historii Szklarskiej Poręby, który powtarza kadencję – zagłosuj.

Chcesz ponownie wyrazić swój protest przeciwko człowiekowi, który również, jako pierwszy gospodarz gminy nie otrzymał od Rady Miasta absolutorium za niewykonanie budżetu i jest wg. Ciebie tylko p.o. Burmistrza, bo nie ma wizji swojego miasta – zagłosuj.

Jeżeli od listopadowych wyborów samorządowych zmieniłeś zdanie, w dowolną stronę – również zagłosuj! To jest okazja dla każdego.

Wzmocnij ego Mirosława Grafa, lub daj mu do myślenia, że „nie wszystko złoto, co się świeci”.

>> Portal Samorządowy umożliwia głosowanie na samorządowców. Uwaga – jak wszystkie sondy internetowe i ta może okazać się klikaniem dla podniesienia klikalności właściciela strony.

- Reklama -

5 KOMENTARZE

  • Pani Iwono , Pani wypowiedzi są bardzo krótkie i nie ma w tym żadnego problemu , problemem jest brak konkretów i faktów . Proszę podać jakikolwiek przykład szczucia lub kipiącej nienawiści . Dosłownie jeden przykład . Z góry dziękuję za odpowiedź .

  • Postaw zadeklarowanych zwolenników lub przeciwników Pana Burmistrza, artykuły i komentarze raczej nie zmienią. I jedni i drudzy głosowali za lub przeciw, mając na uwadze dobro miasta i jego mieszkańców. Każdy ma prawo wypowiadać się w sprawach, które go bezpośrednio lub pośrednio dotyczą. Szkoda, że tak niewielu mieszkańców zabiera głos, który byłby znacznie pełniejszy również z wypowiedziami zwolenników obecnej władzy. Zarówno Pan Burmistrz jak i Radni zapomnieli o swoich wyborcach, nie organizują spotkań i nie rozmawiają z nami, więc GŁOS jest tym miejscem, gdzie mogą się spotkać opinie wszystkich mieszkańców, a rządzący miastem mogą poznać nasze punkty widzenia.
   I chociaż czasem decyzje władz powodują, że “otwiera mi się nóż w kieszeni” i mam ochotę wykrzyczeć swój sprzeciw używając mocniejszych słów, to dzieląc się publicznie swoim zdaniem “wygładzam” słownictwo, właśnie po to, żeby uniknąć szczucia i budowania podziałów na “my i oni”. Zdarzają się zdecydowane wypowiedzi, ale myślę, że daleko im jeszcze do kipiącej nienawiści.
   I mam nadzieję, że również po okresie Wielkiego Postu w komentarzach nadal będą głównie konkretne argumenty, a nie strumienie jadu.

 1. Panie Olszewski, (…cenzura…) tekst jest na wskroś kłamliwy i wymaga sprostowania.

  Red.: jeżeli oczekuje Pan sprostowania, to proszę zastosować normalną drogę kontaktu z Redakcją.

 2. Pani Iwono, ludzie którzy tu zaglądają chcą poczytać treści… Opinie, pomysły, zapoznać sie z czyjąś krytyką… Pani krótkie, kolejne zdania o szczuciu niewiele wnoszą . Co Pani myśli np. o dziurach w jezdniach albo o zakorkowanym mieście zimą? Co jest pozytywnego ?

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje