11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Planowany termin otwarcia biblioteki

Drodzy Czytelnicy, zgodnie z daną Wam obietnicą przekazujemy bieżące informacje dotyczące wznowienia działalności naszej biblioteki.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego poinformowano o wprowadzeniu II etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, w tym o częściowym zniesieniu restrykcji dotyczących między innymi bibliotek.
Ustalenia określają tryb przywracania funkcjonowania biblioteki – na zmienionych zasadach, o czym informowaliśmy już wcześniej.
Planowany przez nas termin otwarcia biblioteki to 11 maja, ale….

“Ważne! Instytucje kultury będą otwierane stopniowo i w różnym czasie. O konkretnym terminie decydować będzie organ prowadzący daną placówkę po konsultacji z powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną”.
Czytaj więcej na >>>gov.pl

Szczegółowe informacje na temat terminu otwarcia i zasad bezpiecznej obsługi czytelników będziemy publikować na bieżąco.

Przykro nam, że sytuacja zmusza nas do wprowadzenia uciążliwych dla Was, drodzy Czytelnicy ograniczeń. Musimy mieć jednak świadomość, że najważniejsza jest troska o Wasze bezpieczeństwo.

 

 

Halina Szyl – kierownik Biblioteki Miejskiej

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje