11.1 C
Szklarska Poręba
czwartek, 23 maja, 2024

Piotrek

Piotrek Kaczmarski 4.02.1970 – 6.04.2015

Wieloletni dziennikarz Polskiego Radia Wrocław, prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, współzałożyciel i prezes Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada, właściciel Karkonoskiej Agencji Informacyjnej, pasjonat dobrej kuchni, narciarstwa zjazdowego i rowerów górskich, ukochany ojciec, mąż i syn.

Moje ostatnie wspomnienie o Piotrku to śnieżny, wielkanocny poniedziałek. Poszliśmy na rodzinny świąteczny spacer. Mąż z synem wyprzedzili mnie i córkę o 20 metrów. Duży mężczyzna trzymał za rękę dwulatka. Rozczulający widok dający poczucie ciągłości i bezpieczeństwa… Piotrek miał 45 lat gdy umarł. Miał mnóstwo planów, choć był zmęczony. Pełnił w życiu wiele ról. Ojciec, mąż,syn, prezes, dziennikarz,właściciel prywatnej firmy… Dawał oparcie bliskim, wywiązywał się z obietnic, nie chodził na kompromisy. Mówił głośno co myśli, zrażając czasem do siebie ludzi… Mąż, na którego zawsze można było liczyć. Nigdy mnie nie zawiódł. Dawał siłę i oparcie.
Co zostaje po człowieku po jego śmierci ? Miłość, którą dał innym. Która wzrasta, gdy już go nie ma. Daje siłę by móc żyć i kochać dalej.
Tęsknię za nim.
Anita Kaczmarska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. W mojej pamięci Piotr pozostał jako człowiek zaangażowany w życie społeczne, bezkompromisowy (w dobrym znaczeniu tego słowa), wierny swoim przekonaniom. Człowiek-skała, której wichry nie dadzą rady…

  2. Brakuje Pana Piotra w Szklarskiej, dawał poczucie równowagi w swoim obszarze działania, podziwiałam go za odwagę w wyrażaniu poglądów i bezkompromisowość.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje