19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Mirosław Graf zaczyna drugą kampanię

Drodzy Mieszkancy Szklarskiej Poreby.Bardzo Wam dziekuje za udział w wyborach samorzadowych i oddanie na moja skromna osobe swojego głosu.Zdobylem najwieksza ilosc :):).Uzyskalem 1265 glosow co stanowi 46.30%.Nastepny kandydat (R.Rzpczynski)uzyskał 604 głosy co stanowi 22.30%.Kolejnym kandydatem by Sokolinski juz z duza strata 472 głosy co stanowi 17.30%.Nastepnie Pani Wondolowska z 162 głosami co stanowi 5.90%.Katarzyna Bielanczyk-Pszciuk z 145 glosow co stanowi 5.30%.Ostatnim z kandydatow był Pan Bogusz z 82 głosami co stanowi 3.00%.Glosowanie 04.11.2018 do ktorego zachęcam weszli Obecny Burmistrz Miroslaw Graf oraz Ryszard Rzepczynski.Prosze o Panstwa głos w drugiej turze wyborow.Pozdrawiam.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

10 KOMENTARZE

 1. Nie było za bardzo na kogo głosować w tych wyborach, ale niech mi ktoś wytłumaczy z jakiego powodu głosuje się na Pana Grafa, co on takiego uczynił dla tego miasta? Ja jakoś nie dostrzegam, ani zasług, ani planów, ani programu. Jestem zdziwiona…

  • Szczerze? Pan Graf zrobił niewiele. Na tle rozwoju innych turystycznych miejscowości nasz burmistrz “dokonał” ogromnej EROZJI naszego miasta. Wydaje się, że Pan Sokoliński więcej zdziałał za swojej kadencji niż Pan Graf, tzn. niestety też wpuścił pełno apartamentowców, ale chociaż zorganizował MŚ, wybudował orliki, skatepark, parki linowe, Dinopark, Krainę Rowerową… trochę po sobie zostawił. A Pan Graf? Drogi z dotacji popowodziowych? Remont Turystycznej, po której za 5 lat śladu nie będzie, bo kostka tragicznie położona?
   I ta niespodzianka na ostatniej sesji przed samymi wyborami – sprzedaż miejskiego parkingu na ul. Objazdowej … czy to mądra decyzja? Czy to dla dobra miasta???? Parking, który dawał naszemu miastu pieniądze??? Jeśli się mylę, proszę o komentarze. Proszę mnie jakoś przekonać do Pana Grafa…

   • Pani Edit, to co Pani napisała jeśli jest prawdą, sprzedaż parkingu i brak z tego tytułu wpływów do miasta. Jest ścigane z art. 231 KK, pytanie czy fakt ten mieści się w karze do 10 lat. Pozdrawiam 🙂

  • W drugiej turze będzie Pani mała jeszcze mniejszy wybór, ale ktoś burmistrzem musi zostać. Zebranie informacji o kandydatach nie powinno przysporzyć problemów. Mam nadzieję na debatę przedwyborczą między Panem Grafem a Panem Rzepczyńskim. Można też poczytać, porozmawiać z ludźmi, przyjść na spotkanie wyborcze. Proszę spróbować oceniać po tym, co proponują dla miasta i mieszkańców. Jeśli to możliwe bez żadnych uprzedzeń do obu kandydatów.

 2. Takie podziękowanie, jaka kampania wyborcza, a mimo to wynik wyborczy najlepszy! Ciekawe dlaczego?
  Na szczęście podziękowanie mnie nie dotyczy, bo bym się obraził. Chyba, że tekst był pisany w trakcie lub tuż po świętowaniu zdobytych %. Zachęcam do większej dbałości o składnię.

  • Bardzo dziękuję za tę uwagę!!! Bardzo 🙂 Ja już nie chciałam się czepiać, ale widzę, że nie tylko ja uważam, że Burmistrz powinien jednak reprezentować ze dobą jakiś poziom.

 3. Ma Pan rację, że wybór będzie jeszcze mniejszy. Co do jednego kandydata, to cięzko nie mieć uprzedzeń, bo program programem, a działania widać, tzn, nie widać i to jest problem. Patrząc na skład rady, to źle byłoby aby Pan Graf został burmistrzem, bo cięzej będzie kontrolować to, co się dzieje w urzędzie, a tak moglibyśmy może się czegoś ciekawego dowiedzieć np o dotychczasowej kadencji. Trzeba pamiętać, że 9 lat straty dla miasta, to nie tylko 9 lat do nadrobienia, ale potem lata świetlne za konkurencją….

 4. Panie Burmistrzu, czy spotka się Pan na wspólnej debacie o która został Pan poproszony , czy szykowanie się do drugiej tury wymyślił Pan sobie inaczej i nie jest Pan zainteresowany odpowiadaniem na pytania mieszkańców? Pan ” obcy” mimo że niby obcy odpowiada nawet tutaj na różne pytania . Może Pan oficjalnie zaprosić ludzi , nie tylko swoich na spotkanie wyborcze ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje