-1.1 C
Szklarska Poręba
niedziela, 10 grudnia, 2023

Mirosław Graf w TV Dami

Rozmowa Dnia – Mirosław Graf

Gościem Kamili Krawieckiej – Bryl był Mirosław Graf kandydat na burmistrza Szklarskiej Poręby – KWW Gospodarni Dla Miasta

Gepostet von TV DAMI Jelenia Góra am Samstag, 27. Oktober 2018

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

17 KOMENTARZE

 1. Nic konkretnego nie powiedział. Nawet wysłowić się nie potrafił i ten wzrok uciekający ciągle na stół/kartkę. Nie dziwię się że nie zgodził się na debatę.

 2. Pan Graf nie jest złym gospodarzem. Trzeba sobie jedynie zadać pytanie który gospodarz będzie lepszy: MG czy RR. Prosimy admina o ukazanie w glossp.pl wywiadu z RR również z Dami

  • Bez przesady. Pan burmistrz jest już zmęczony i to w wywiadzie ewidentnie widać. Trzeba przyznać, że przez 4 lata godnie nas reprezentował i szacunek się należy bezwzględnie. W wywiadzie jednak zabrakło energii, którą posiada pan Ryszard. . Obiektywnie patrząc pan Ryszard wypadł lepiej ale masakry u MG nie było.

  • Bardzo to niesmacznie zabrzmiało. Jak brzmi stwierdzenie, że pan Graf wypuścił swoje psy na fora, na facebooka, w lokalne Fuck!ty Karkonoskie a nawet na TVP? Słabe to wszystko? Panie Zniesmaczony! Jak Pan widzi, miało być z klasą

 3. Pan Graf niczego konkretnego nie powiedział, same ogólniki, wielka szkoda. Przy okazji obraził swoich radnych i innych, którzy z nim współpracują, że są uwaga, tłem dla niego, a na koniec nieskromnie stwierdził, że jest NAJLEPSZY. No i HIT, Pan Graf powiedział, cytuję: “wszędzie muszę sam występować” – no tak, nie da rady nikogo wysłać… Obejrzałem dwa wywiady i widać jaka jest potworna różnica pomiędzy dwoma kandydatami oczywiście na korzyść Pana Rzepczyńskiego. Pan Graf w przeciwieńśtwie do Pana Rzepczyńskiego nie umiał nic dobrego powiedzieć o kontrkandydacie i zaraz wspomniał, że programy są podobne.

  Nie rozumiem jak można proponować rozwiązanie komunikacji w oparciu o busy hoteli, które dowożą na stoki? Nawet gdyby, jeżeli mówi się takie rzeczy dobrze byłoby powiedzieć więcej, bo może nie wszyscy właściciele hoteli i pensjonatów zainteresowani są wożeniem turystów z innych obiektów na stoki lub mieszkańców po mieście. Czy ktoś ich pytał, były jakieś spotkania, skąd takie pomysły? Fajnie gdyby Pan Graf to rozwinął ale nie będzie chyba okazji skoro ma nie być debaty.

 4. Pan Graf i Gospodarni tak pięknie wydają oświadczenia o swojej niewinności. Ciekawe jak się wytłumaczą ze zrywania plakatów Pana Rzepczyńskiego !!!! Wstyd i niedowierzanie! A miało być tak kulturalnie! Znajomi dwie godziny temu rozwiesili plakaty a w drodze powrotnej plakatów już nie było. Gospodarni!!! Wstydźcie się.

 5. Niestety, obecny Burmistrz przez cztery lata kadencji niczego się nie nauczył, dlatego też debaty nie będzie ponieważ merytorycznie poszedł by dno. Szklarska Poręba potrzebuje gospodarza, który będzie miał wizję na to Miasto i skutecznie będzie wdrażał swoje pomysły. W tej kadencji tego zabrakło, większość zrealizowanych przedsięwzięć nie była pomysłem obecnego Burmistrza, uważam że to co zostało zrealizowane wydarzyło by się bez względu na to kto Burmistrzem by był.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Referendalne ABC

Kościół kocha hojnych

Urzędowa samowola

Prostowanie sprostowania