22 C
Szklarska Poręba
niedziela, 16 czerwca, 2024

Mirosław Graf nie odpoczywa

Portal umieścił (01/11/2018 16:29) >>> wywiad z kandydatem na burmistrza, Mirosławem Grafem pod tytułem: Skutecznie dla Szklarskiej Poręby.

Tekst nie jest opisany jako materiał wyborczy. Dlaczego jest niepodpisany przez dziennikarza?

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Artykuł nie jest podpisany bo musiałby się podpisać Robert Kotecki a to by zaśmierdziało i to bardzo brzydko. Burmistrz Graf idzie ma skróty i to w szybkim tempie. Nasuwa się pytanie: po co wogóle kandyduje?

  2. Porównajmy na chłodno fakty . Na czym opierają się kandydaci ?
    Pan Rzepczyński : około 11 bezpośrednich spotkań z mieszkańcami (proszę o sprostowanie jeśli się mylę ) + spotkania indywidualne “na żywo ” z mieszkańcami ,na bieżąco i bezpośrednio pod własnym nazwiskiem udział w dyskusjach na forach internetowych ( facebook KWW Lepsza SP , Głos SP ), zgoda na debatę .
    Pan Graf : 1 spotkanie ( proszę o sprostowanie jeśli się mylę ) w którym pan burmistrz brał udział osobiście ( jutro drugie ) + spotkania indywidualne , jak napisano na stronie KWW Gospodarni , pod sklepem lub pod kościołem ; wsparcie zewnętrzne w postaci poparcia znanych osób nie znających problemów Szklarskiej Poręby i obecnej sytuacji miasta , brak bezpośredniego udziału w dyskusjach na forach internetowych pod własnym nazwiskiem ( facebook KWW Gospodarni , Głos SP ) , brak zgody na debatę .
    Która z osób powyżej przedstawionych jest osobą otwartą , chętną do szczerej rozmowy z mieszkańcami , nie bojącą się trudnych pytań . A która z tych osób reprezentuje odwrotność tych cech ? Jakie wartości niosą ci ludzie i do których wartości jest Wam bliżej ?

    • Sprostowanie – aktualny burmistrz był na wszystkich 4 spotkaniach swojego komitetu. 1 – knajpa Pod Lipą, 2 – Sasanka (z 1 mieszkańcem 🙂 ) 3 – Chata Izerska i 4 – to, uroczyste w Kaprysie.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje