22 C
Szklarska Poręba
niedziela, 16 czerwca, 2024

Lubisz pociągi? To kupuj auto!

Tytułowe szyderstwo nie wzięło się znikąd. Czytelnik nadesłał linka do Facebook’a. Oto jakie nowości szykują nam Koleje Dolnośląskie S.A.  od nowego roku. Czytajcie.

Szklarska Poręba już dusi się, w sezonie od nadmiaru samochodów, a zapowiada się jeszcze więcej.

Dziękujemy Czytelnikowi za sygnał.

 

Na >>> FB blisko 100 komentarzy.

 

 

 

 

 

- Reklama -

3 KOMENTARZE

 1. 15:10 do Jumy…
  Wsiadanego trza grać i larum podnosić!
  A tak zupełnie serio: nawet jeśli to plotki, to może Rada i Burmistrz pochylą się nad sprawą i w razie W zaczną lobbować w Urzędzie Marszałkowskim zanim przysłowiowe mleko się rozleje.

 2. tematem zajęła się Gazeta Wrocławska
  “Wyszukiwarka połączeń kolejowych nie pokazuje wielu kursów Kolei Dolnośląskich w przyszłym rozkładzie jazdy. Zniknęły relacje najwcześniejsze i ostatnie. Urząd marszałkowski, właściciel KD zdecydowanie zaprzecza, że zamierza likwidować jakiekolwiek połączenia. – Kursów będzie więcej, spodziewamy się też wzrostu liczby pasażerów KD – zapewniają przedstawiciele samorządu dolnośląskiego.”
  całość artykułu: https://gazetawroclawska.pl/koleje-dolnoslaskie-likwiduja-polaczenia-urzad-to-pomylka/ar/c1-14452203

  …ale rękę na pulsie trzeba trzymać, żeby zimą nie obudzić się z nią w wiadomym naczyniu

 3. a jednak to prawda co wróble ćwierkały: “Rozkład jazdy dolnośląskich kolei pozbawiony kilkunastu porannych i nocnych połączeń to nie pomyłka, lecz wynik świadomego działania. […] Jakie decyzje zostaną podjęte podróżni dowiedzą się po 23 listopada.”
  całość artykułu Gazety Wrocławskiej: https://gazetawroclawska.pl/projekt-likwidacji-kursow-pociagow-powstal-ale-koleje-dolnoslaskie-zapewniaja-ze-zwieksza-liczbe-polaczen/ar/c1-14468001

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje