22 C
Szklarska Poręba
niedziela, 16 czerwca, 2024

Kolejny kandydat w grupie Grzegorza Sokolińskiego

 

Ryszard Olas jest kandydatem Komitet Wyborczy Wyborców Dla Mieszkańców w okręgu nr 13 (ulice: 1 Maja: od nr 1 do nr 35, Jeleniogórska, Objazdowa, Prusa, Schronisko Pod Łabskim Szczytem, Turystyczna: od nr 1 do nr 8 oraz od nr 11 do nr 19, Wesoła, Wrzosowa)

Chcę być DUMNY! Dlatego kandyduję! Wierzę, ze zasługujemy na Więcej i Lepiej! ⤵️

Mieszkam w Szklarskiej Porębie od urodzenia. Na Białej Dolinie mieszkał mój ojciec i dziadek. Obecnie mieszkam na Marysinie, gdzie wychowuję z moją wspaniałą żoną Martą trzech synów: małego Łukasza, średniego Mateusza i najstarszego Bartosza.

Chcę, aby w przyszłości moi synowie również chcieli zostać w Szklarskiej Porębie – żeby pokochali to miasto tak samo jak ja. Wiem, że Szklarska Poręba powinna mieć wielkie ambicje i ma prawo aspirować do grona najwspanialszych miejscowości w naszym kraju! Pozostając jednocześnie przyjaznym i wygodnym miejscem do życia dla Nas, jej mieszkańców.

Działam społecznie, nigdy nikomu nie odmówiłem pomocy. Szczególnie bliski jest mi los i jakość życia naszych najmłodszych mieszkańców. Dla naszych dzieci jest jeszcze sporo do zrobienia. W najbliższej kadencji chciałbym zająć się poprawą jakości w oświacie (szkoły, przedszkole, żłobek) sportem dla najmłodszych i bezpieczeństwem. Ważna jest pomoc i wsparcie dla wszystkich klubów sportowych, bo wierzę, że sport to ważny element wychowania.

Zamierzam doprowadzić do:

☑️Kompleksowego remontu ulicy Objazdowej.
☑️Wykonania chodnika wzdłuż ulicy Wrzosowej. Zwiększy to bezpieczeństwo dzieci chodzących do przedszkola Balonik.
☑️Budowy samoobsługowego parkingu przy ulicy Prusa, z nową utwardzoną nawierzchnią i szlabanami.
☑️Zakończenia remontu ulicy Turystycznej i połączenia jej z ulicą Stromą. Odciąży to ruch samochodów zjeżdżających z wyciągu.
☑️Udrożnienia ruchu na ulicy 1-go Maja, po przez likwidację wysepki przy dworcu PKS.
☑️Stworzenia atrakcyjnych punktów zieleni i placów zabaw dla najmłodszych.
☑️Większej dbałości o czystość, by dać przykład naszym dzieciom!

Proszę o Wasz głos 21 października.

 

- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje