19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Kolejna kandydatka na radną – KWW Dla Mieszkańców

Z profilu Facebook.

Krystyna Kupis to kandydatka Komitet Wyborczy Wyborców Dla Mieszkańców w okręgu wyborczym nr 8 (ulice: Cicha, Granitowa, Jedności Narodowej, Krasińskiego, Mickiewicza, Władysława Grabskiego).

Szklarska Poręba jest dla mnie jak motyle w brzuchu. Bo zakochałam się w tym mieście. Przeczytajcie dalej jak rodziło się to uczucie. Nie, od razu była to miłość do Szklarskiej Poręby, bo najpierw pokochałam Mirka.  Był rok 1980, gdy zjawiłam się na wczasach w Ośrodku Wczasów Rodzinnych Związku Zawodowego Pracowników Łączności na Białej Dolinie. Na jednym z wieczorków w „Sasance” poznałam mojego przyszłego męża. Bardzo mnie zauroczył. Wysoki, postawny. Wybuchło uczucie, postanowiliśmy wziąć ślub. W ten sposób zamieszkałam w Szklarskiej Porębie. Pokochałam to miejsce. Tu wychowałam dzieci i rozwijałam się zawodowo. Pracowałam w Miejskim Ośrodku Sportu, Narodowym Banku Polskim, później Banku Zachodnim, Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej a następnie Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Cały czas byłam blisko mieszkańców Szklarskiej Poręby. Poznałam dobrze specyfikę naszego miasta i jego problemy. Podczas pracy w radzie miejskiej chciałabym skupić się na najważniejszych zmartwieniach mieszkańców. Ważny jest dla mnie wygląd estetyczny Szklarskiej Poręby. Zrobię wszystko, by zaradzić problemom komunikacyjnym miasta, które narastają i stają cię coraz bardziej uciążliwe dla nas wszystkich.

Coś zaczęło się dziać na profilu FB komitetu Mirosława Grafa. Komitet Ryszarda Rzepczyńskiego jest aktywny. Reszta, czyli pięć komitetów wyborczych śpi.

- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje